Termin targów TRANSEXPO potwierdzony

XV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO data
2.6.2020

Organizator XV Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego TRANSEXPO potwierdził, że wystawa odbędzie się w planowanym terminie.

XV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO odbędą się w dniach 21-23 października 2020 roku. Prace związane z organizacją wydarzenia przebiegają zgodnie z planem. Żaden z potwierdzonych na początku marca wystawców nie zrezygnował z udziału w wystawie.

Kwestie bezpieczeństwa podczas imprezy targowej są przez analizowane przez organizatora na bieżąco. Jako członek Polskiej Izby Przemysłu Targowego pozostaje w kontakcie z Minister Rozwoju, premier Jadwigą Emilewicz oraz przedstawicielami Ministerstwa Zdrowia. 

Zagadnienia dotyczące życia i zdrowia uczestników targów traktowane są priorytetowo. Organizator jednocześnie pragnie zwrócić uwagę, że to właśnie udział w tych wydarzeniach może być kołem zamachowym odrodzenia gospodarki Polski, jak również innych krajów.

Źródło: Targi Kielce

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę