Targi IAA Mobility – zobacz przyszłość mobilności!

Targi IAA Mobility – zobacz przyszłość mobilności! IAA Mobility

Międzynarodowe Targi IAA Mobility to największe wydarzenie dotyczące przyszłości mobilności na świecie. Poznaj plan wydarzenia.

IAA to już ponad 120 lat tradycji przemysłu motoryzacyjnego. Tradycyjne targi motoryzacji od kilku lat ewoluują w kierunku najnowszych rozwiązań szeroko rozumianej mobilności i globalnych rozwiązań mobilności współczesnego świata. W monachijskich halach targowych i na przyległym im terenie zewnętrznym zaprezentowane zostaną:

  • samochody znanych marek,
  • części i wyposażenie do nich
  • oraz cały szereg pojazdów, urządzeń i rozwiązań dla elektromobilności (rowery, hulajnogi, telematyka, aplikacje, wszelkie systemy oraz usługi związane z pojazdami i mobilnością).

Szczyt IAA to miejsce, w którym pionierskie innowacje i rozwiązania wiodących międzynarodowych firm spotykają się z licznymi ekspertami z różnych sektorów mobilności. Miejsce spotkań, w którym mobilność przyszłości jest prezentowana i omawiana w kontekście społecznym i politycznym. I międzynarodowe forum dla wszystkich gości branżowych ze wszystkich segmentów branży mobilności, którzy nie tylko chcą wymieniać się pomysłami, poszerzać swoją wiedzę i nawiązywać kontakty, ale także chcą osobiście doświadczyć mobilności przyszłości. W ramach IAA MOBILITY IAA Summit pełni funkcję najważniejszej, międzynarodowej platformy B2B dla mobilności, łączącej w jednym miejscu pasjonatów mobilności, ekspertów i społeczność międzynarodową.

Mobilność może więcej

Targom IAA Mobility będzie towarzyszyć wydarzenie biznesowe IAA Summit – najważniejsze spotkanie branżowe dla wizjonerów i decydentów w zakresie mobilności. W ramach IAA Summit odbędzie się również konferencja IAA, podczas której będzie można wysłuchać przemówień i dyskusji prowadzonych przez ponad 500 znanych prelegentów z dziedziny mobilności, polityki, społeczeństwa i nauki.

Konferencja jest integralną częścią IAA Summit, zlokalizowana w przestrzeniach wystawienniczych i obejmuje łącznie pięć sal, w tym Scenę Główną, Scenę Żółtą i Scenę Niebieską, a także dwie strefy dialogu: Visionary Clubhouse i Smart Przestrzeń mobilności. Bilet na IAA Summit obejmuje konferencję IAA.

Mobilność jutra w najbardziej prestiżowych lokalizacjach Monachium

Jednocześnie w samym centrum Monachium odbędzie się dodatkowe, ogólnodostępne i bezpłatne wydarzenie IAA Open Space. Dedykowane jest ono entuzjastom samochodów i rowerów, którzy są ciekawi nowoczesnej mobilności. Przestrzeń wystawiennicza, od Marienplatz po Odeonsplatz i Königsplat, rozciąga się na całe centrum Monachium i oferuje program dla całej rodziny w każdym wieku. Na Königsplatz goście mogą spodziewać się festiwalu z szeroką gamą sztuki, kultury i rozrywki na żywo.

Na Marienplatz Laboratorium Obywatelskie oferuje miejsce, w którym odwiedzający mogą aktywnie i konstruktywnie uczestniczyć w dialogu na temat przyszłości mobilności oraz rozwoju obszarów miejskich i wiejskich. Wokół Odeonsplatz odwiedzający mogą przetestować nowe opcje mobilności – od samochodów po e-skutery i e-rowery – na wyznaczonych torach testowych. Otwarte dla publiczności i bezpłatne. Samochodami można jeździć po mieście lub po autostradzie, e-hulajnogami i rowerami cargo po mieście, a rowery i e-rowery można testować w Ogrodzie Angielskim i nie tylko.

W sumie zaplanowano sześć punktów początkowych i końcowych Open Space w centrum Monachium. W tej chwili dostępnych będzie do przetestowania ponad 150 pojazdów. Wcześniejsze firmy motoryzacyjne, które oferowały jazdy próbne, to AUDI, BMW, BYD, Ford, Lotus, Mercedes-Benz, MINI, Porsche, Vinfast, Volkswagen i XPENG, ale ta liczba się powiększa. Aby bezpłatnie dostać się z punktu A do punktu B na IAA Open Space, wszyscy odwiedzający będą mogli skorzystać z najnowszych bezemisyjnych autobusów różnych firm. Specjalna trasa łączy kilka punktów w IAA Open Space.

  • Termin: 5 – 10 września 2023 r.
  • Miejsce: Trade Fair Center Messe München, Monachium (Niemcy)
  • Wybór i zakup biletów – na stronie organizatora targów.

Bilety obowiązują jedynie na terenie centrum wystawienniczego Messe Muenchen. Im wcześniej kupiony bilet, tym jest tańszy. Posiadacze biletów mogą bezpłatnie korzystać z publicznego transportu na terenie miasta.

 

Źródło: Biuro Targów Monachjskich

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę