Spinki montażowe – bez względu na rodzaj napędu

Spinki montażowe – bez względu na rodzaj napędu Fischer Automotive
20.6.2023

Żyjemy w czasach, kiedy elektromobilność wręcz „wyskakuje z lodówki”. Fischer Automotive, jako producent i dystrybutor części samochodowych, także musi zmierzyć się z tym wyzwaniem. Jeżeli chcemy wpisać się na listę dostawców części do samochodów elektrycznych, mamy generalnie dwie możliwe drogi, aby to uczynić.

Pierwsza to dostarczać elementy typowe tylko i wyłącznie dla elektryków, a druga to znaleźć punkty wspólne łączące auta o dowolnym napędzie i skupić się na tych produktach bądź grupach produktowych. Przed wyborem jednej z tych dróg trzeba dobrze zastanowić się, jakim dysponujemy potencjałem i jak, rozwijając się w tej nowej rzeczywistości, nie zatracić wypracowanej przez lata tożsamości.

Drobne elementy do samochodów od firmy Fischer Automotive

Od blisko 25 lat rozszerzamy naszą ofertę, ale nieustająco obracamy się w kręgu drobnych elementów wykonanych z metalu lub gumy. Oczywiście rozszerzamy funkcjonalność i zastosowanie proponowanych asortymentów, ale tak czy inaczej jesteśmy kojarzeni z produkcją raczej mniejszych niż większych elementów. Zadaliśmy więc sobie pytanie, jakie jeszcze drobne elementy, których jeszcze nie mamy w ofercie, są wspólne dla aut spalinowych i elektrycznych. Oczywiście jest ich wiele, ale my wybraliśmy spinki montażowe do tapicerki. Dlaczego taki właśnie wybór? Z pewnością podtrzymujemy tym samym wizerunek specjalisty od „małych rzeczy” w myśl naszego sloganu „perfection in small dimension” i jednocześnie otwieramy sobie drzwi prowadzące do wyrobów z materiałów innych niż metal i guma.

Spinki montażowe z katalogu TecDoc

To nie jest pomysł, który wpadł nam do głowy miesiąc temu i szybko go realizujemy. Jesteśmy zwolennikami przeprowadzenia procesu wdrożenia nowości skrupulatnie, bez pomijania fazy oceny potencjału rynku czy gruntownej analizy możliwości dostarczenia produktu naprawdę konkurencyjnego. Czy spinek montażowych brakuje na rynku? My stawiamy pytania inaczej. Mianowicie, czy jest miejsce na rynku dla nowego dostawcy spinek, który ma ofertę w pełni zintegrowaną z TecDoc oraz ogromne doświadczenie we współpracy z klientami na całym świecie i który ma opinię gwaranta korzystnej relacji ceny do jakości. I na tak postawione pytanie nasza odpowiedź brzmi: TAK.

Spinki montażowe dedykowane i uniwersalne

I tak od elektromobilności doszliśmy do spinek montażowych. Może wydawać się to dziwna i zaskakująca droga, ale jest jedynie wyrazem nieszablonowego myślenia. A jak wspomniałem, to pierwszy krok... to otwarcie nowych drzwi. Póki co, oferujemy szeroką ofertę spinek dedykowanych i uniwersalnych, także w zestawach i rzecz jasna mamy długofalowy program rozwoju oferty. Głęboko wierzymy, że serwisanci, mechanicy czy zwykły „Kowalski”, sięgając pod tak drobny element jak spinki, bynajmniej nie odpuszczają dziś jakości, a już na pewno chcą mieć zagwarantowaną dostępność.

Fischer Automotive gwarantuje jedno i drugie. Nie jesteśmy rynkowymi sprinterami, którzy liczą na natychmiastowy sukces. Raczej liczymy na efekty systematycznej i przemyślanej pracy. Zawsze sprawdzało się u nas takie podejście. I sprawdzi się i tym razem.

Materiał firmy Fischer Automotive