Realizacja planów sprzedażowych Lumag w 2022 roku

Realizacja planów sprzedażowych Lumag w 2022 roku Lumag

Rok 2022 powoli dobiega końca i chociaż na ostateczne podsumowanie przyjdzie jeszcze czas, chcielibyśmy zwrócić uwagę na fakt, że jeszcze na początku kończącego się obecnie roku, rynek rosyjski od kilku dekad był jednym z najważniejszych rynków zbytu dla okładzin i klocków hamulcowych, a marki Lumag i Breck cieszyły się tam wysoką renomą. Sankcje nałożone przez Unię Europejską na Rosję, na skutek jej wojskowej agresji na Ukrainę, spowodowały konieczność szybkiego przemodelowania polityki sprzedażowej na rynkach eksportowych.

Chociaż w naszych głowach pojawiła się chwilowa obawa, że sytuacja geopolityczna doprowadzi do utracenia lwiej części przychodów ze sprzedaży, realizowanej na rynkach CIS, Lumag zdołał zrealizować swoje plany sprzedażowe jeszcze na kilka tygodni przed końcem 2022 roku. Udało się to między innymi dzięki intensywnemu i skutecznemu pozyskiwaniu nowych klientów nie tylko w obszarze hamulcowych materiałów ciernych, ale także dzięki rozwinięciu asortymentu i sprzedaży komponentów metalowych, dostarczanych do innych producentów materiałów ciernych.

Breck ELECTRO

Nowość na rynku motoryzacyjnym – klocki Breck ELECTRO – to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku pod kątem wykorzystywania klocków hamulcowych w pojazdach elektrycznych. Specjaliści z Działu Badań i Rozwoju z powodzeniem zakończyli wielomiesięczne testy laboratoryjno-drogowe nad zupełnie nowym materiałem LU 651, który z jednej strony jest materiałem wysoce przyjaznym dla środowiska (w swoim składzie nie zawiera w ogóle miedzi), z drugiej zaś zachowuje parametry skuteczności hamowania na tym samym poziomie co inne materiały Breck.

Breck ELECTRO Lumag

Wydarzenia i targi z udziałem Lumag

W kończącym się roku przedstawiciele zespołu firmy Lumag i marki Breck mieli wiele okazji do reprezentowania naszego kraju na arenie międzynarodowej. Minione wydarzenia były dla nas szansą na nowe kontakty biznesowe i poznanie aktualnych potrzeb rynku materiałów ciernych. Zachęcamy Państwa do śledzenia na bieżąco naszych nowych referencji i aktualności ze świata producenta materiałów ciernych. Prowadzimy systematyczne działania z wykorzystaniem firmowych profili w mediach społecznościowych i stron internetowych. 

Przegląd targów z udziałem Lumag

  • Targi Motortec Madryt 2022
  • Nairobi AUTOEXPO Kenya 2022
  • Automechanika Frankfurt 2022 
  • Targi z Dystrybutorami 

Realizacja planów sprzedażowych Lumag w 2022 roku zdjęcie w treści artykułu

logo Breck

Lumag Sp. z o.o.
ul. Rogozińska 72
64-840 Budzyń
tel: +48 67 28 44 800
fax: +48 67 28 44 812
e-mail: lumag@lumag.pl
www.lumag.pl

Prezentacja klienta

Lumag Sp. z o.o.

Lumag Sp. z o.o.

Firma Lumag działa na rynku od 1988 roku. Jest wiodącym producentem okładzin i klocków do samochodów ciężarowych znanych pod marką LUMAG oraz liczącym się producentem klocków do samochodów osobowych sprzedawanych pod własną marką BRECK. Począwszy od 2015 r. pod marką BRECK oferowane są również tarcze hamulcowe.

Materiały cierne LUMAG i BRECK są wytwarzane w fabryce w Polsce w oparciu o receptury przygotowane przez własny dział badawczo-rozwojowy. Dlatego też LUMAG jest w pełni odpowiedzialny za jakość oferowanych produktów. Duży udział w produkcji stanowią dostawy na pierwsze wyposażenie.

Firma znana jest przede wszystkim z doskonałej jakości wyrobów potwierdzonych certyfikatami ECE R90 i 13. Posiada wdrożone i certyfikowane systemy jakości według norm ISO 9001, ISO 14001 oraz normy ISO/TS 16949.

Lumag to przedsiębiorstwo zarządzane nowocześnie, premiujące ludzi ambitnych, kreatywnych i wykształconych – dzięki temu zatrudnieni są w nim wybitni specjaliści z dziedziny materiałów ciernych. Dobrze skonstruowana struktura portfela zamówień gwarantuje firmie stabilną pozycję.

LUMAG konsekwentnie inwestuje w nowoczesne technologie oraz w prace badawczo-rozwojowe po to, aby zapewnić użytkownikom produkty bezpieczne, sprawdzające się w każdych warunkach i spełniające światowe normy.

Dzięki konsekwentnie realizowanym inwestycjom LUMAG dysponuje aktualnie najnowocześniejszym i w najwyższym stopniu zautomatyzowanym parkiem maszynowym do produkcji materiałów ciernych w Europie Środkowowschodniej. Według ostatnio przeprowadzonych rankingów LUMAG znajduje się w ścisłej czołówce najbardziej innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.

Od września 2013 r. firma działa w nowym zakładzie produkcyjnym o powierzchni blisko 19 tys. m2. Jest to największa inwestycja w dotychczasowej, 28-letniej historii firmy. Nowoczesna fabryka materiałów ciernych jest odpowiedzią na stale rosnące wymagania stawiane przed branżą motoryzacyjną oraz potrzeby obecnych i potencjalnych klientów.

Oferta firmy obejmuje:

  • okładziny hamulcowe marki LUMAG do pojazdów użytkowych (samochody ciężarowe, naczepy, przyczepy, autobusy);
  • klocki hamulcowe marki LUMAG do pojazdów użytkowych (samochody ciężarowe, naczepy, autobusy);
  • klocki i tarcze hamulcowe marki BRECK do samochodów osobowych oraz dostawczych.

Profil Firmy

Lumag Sp. z o.o.