Wyjątkowe wydarzenie z Kajetanem Kajetanowiczem, Rajdowy Ustroń już w najbliższy weekend

Rajdowy Ustroń z Kajetanem Kajetanowiczem już w najbliższy w Biuro prasowe Kajetana Kajetanowicza
10.8.2022

Miłośnicy motoryzacji czekali na to cały rok, już w najbliższy weekend kolejna edycja Rajdowego Ustronia, na której jak zwykle pojawi się trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy, Kajetan Kajetanowicz. Impreza, która co roku przyciąga tłumy rajdowych kibiców oraz ich rodziny, odbędzie się w dniach 12–13 sierpnia. Siłą Rajdowego Ustronia są ludzie oraz moc atrakcji, które zarażają motorsportowym bakcylem coraz większe grono ludzi.

Rajdowy Ustroń to punkt obowiązkowy nadchodzącego długiego weekendu dla każdego, kto kocha motoryzację i chce spędzić ciekawie wolny czas. To także niepowtarzalna okazja, by spotkać się z Kajetanem Kajetanowiczem, tegorocznym zwycięzcą Rajdu Safari oraz wiceliderem Rajdowych Mistrzostw Świata w kategorii WRC 2! Kajto oraz partnerzy zespołu LOTOS Rally Team jak zwykle będą edukować na temat bezpiecznej jazdy, oraz opowiadać o pięknie rajdów samochodowych.

Wyjątkową atrakcją tegorocznej edycji będzie pojawienie się grupy pasjonatów Fiatów 126p - 126Hooligans - która zaprezentuje kilka egzemplarzy tego legendarnego samochodu. W nim swoją karierę ponad dwie dekady temu zaczynał właśnie Kajetan Kajetanowicz. A jeśli ktoś jest pasjonatem nieco nowszej motoryzacji, ma niepowtarzalną okazję zobaczyć szybkie i niezwykle nowoczesne samochody z BMW M-Town od Grupy Sikora oraz tak zwane supercary, z którymi pojawi się SJS Driving Experience. Będzie można poznać także tajniki montażowni opon Pirelli lub spróbować swoich sił w profesjonalnym symulatorze wyścigowym od Triton Racing! Dla najmłodszych, a może i tych trochę starszych, modelmania, czyli rajdy WRC w trochę mniejszej skali. Prócz tego oczywiście gry, zabawy i animacje dla dzieci, a także fotobudka, bo warto zabrać ze sobą kilka wspomnień z takiej imprezy!

Do Ustronia zjadą się także inne znane załogi rajdowe, startujące w 4. Rajdowym Kryterium Ustronia o Puchar Kajetana Kajetanowicza. W piątkowy wieczór kibice będą mogli podziwiać prezentację załóg oraz prolog. W sobotę rozpocznie się walka o zwycięstwo na krótkim, choć zawsze wymagającym ustrońskim odcinku specjalnym.

– Rajdowy Ustroń to dla mnie osobiście prawdziwe święto. Uwielbiam, kiedy moje rodzinne miasto na dwa dni jest rajdową bazą nie tylko dla mnie i mojego zespołu, ale też dla każdego rajdowego kibica. Zapraszam Was tutaj, bo wiecie, że z nami nie da się nudzić. Będą szybkie samochody, atrakcje dla małych i dużych, a przede wszystkim świetna atmosfera. Widzimy się w Ustroniu – powiedział Kajetan Kajetanowicz.

Starty Kajetana Kajetanowicza wspierają strategiczny partner LOTOS Rally Team – Grupa LOTOS, a także partner techniczny Delphi Technologies, Pirelli, SJS Driving Experience oraz Grupa Sikora.

Źródło: Biuro prasowe Kajetana Kajetanowicza

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę