Przygotuj swój warsztat na sezon klimatyzacji z Bosch!

Przygotuj swój warsztat na sezon klimatyzacji z Bosch! Bosch
30.9.2023

Sezon klimatyzacji wydłuża się, a to oznacza więcej pracy i okazji do zapewnienia komfortu Twoim klientom. To również okres, w którym klimatyzacja w samochodach odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia i bezpieczeństwa. Dlatego warto być przygotowanym już teraz!

Dlaczego warto wybrać urządzenia Bosch ACS Andiamo i skorzystać z naszej promocji na przedłużenie gwarancji do 3 lat?

grafika gwarancja 3 lata na urządzenie do klimatyzacji

  
1. Zyskaj pewność w sezonie: Sezon klimatyzacji jest teraz dłuższy niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego ważne jest, aby mieć pewność, że Twoje urządzenia do serwisowania klimatyzacji są gotowe do intensywnej pracy w każdej chwili.
    
2. Zdrowie Twoich Klientów: Klimatyzacja w samochodzie to nie tylko komfort, to także zdrowie. Dobrej jakości klimatyzacja pomaga utrzymać czyste powietrze w kabinie, co jest szczególnie istotne w obliczu wzrastającej liczby alergii i problemów z jakością powietrza.
    
3. Rozszerz gwarancję: Teraz, kupując i uruchamiając urządzenia Bosch ACS Andiamo w okresie promocyjnym od 01.09.2023 do 29.12.2023 r., możesz rozszerzyć gwarancję na 3 lata. To oznacza większy spokój ducha i ograniczenie kosztów serwisu w przypadku ewentualnych napraw.

Powiązane firmy

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.

urządzenie do klimatyzacji Bosch ACS

    
4. Zaoferuj Klientom komfort: Pokaż swoim klientom, że dbasz o ich komfort i zdrowie, oferując kompleksowy serwis klimatyzacji w samochodach.
    
5. Zwiększ obroty: Sezon klimatyzacji przyciąga klientów, którzy chcą cieszyć się komfortem jazdy. Nie spóźnij się z zakupem i bądź gotowy na promocję usług serwisowania klimatyzacji od początku sezonu!
    
6. Ograniczony czas: Nie przegap tej okazji! Promocja obowiązuje tylko przez ograniczony czas, dlatego teraz to najlepszy moment na zakup.

urządzenie do klimatyzacji Bosch ACS Andiamo

Bosch to marka, na którą można liczyć, jeśli chodzi o wyposażenie warsztatów. Wybierając urządzenia Bosch ACS Andiamo, nie tylko dbasz o komfort swoich klientów, ale także o ich zdrowie. Rozszerzenie gwarancji do 3 lat to dodatkowa korzyść, która zapewni Ci spokój i oszczędności.

Urządzenia Bosch ACS Andiamo oferują zestaw funkcji, które podniosą jakość Twojego serwisu klimatyzacji i przyczynią się do zwiększenia efektywności oraz oszczędności.

urządzenie do klimatyzacji Bosch ACS Andiamo

Wyróżniają je:
    
1. Funkcja Deep Recovery: pozwala odzyskać aż 99% czynnika chłodniczego w zaledwie kilka minut. To nie tylko skraca czas serwisu, ale także redukuje koszty.
    
2. Pompa podciśnieniowa 170 litrów/min: osusza układ klimatyzacji szybko i dokładnie. To oznacza precyzyjne i efektywne działanie.
    
3. Obracana konsola sterownicza: ułatwia obsługę dzięki krótkim komunikatom oraz wielojęzycznemu graficznemu interfejsowi użytkownika.
    
4. Obsługa olejów PAG i POE: urządzenia są przygotowane do obsługi różnych rodzajów olejów, co sprawia, że są wszechstronne i gotowe na różne wyzwania.
    
5. Łączność bezprzewodowa: zwiększa wydajność, bezproblemowo łącząc się z Bosch Connected Repair lub sieciami warsztatowymi.
    
6. Aplikacja na Smartfon: możesz aktualizować urządzenie w czasie rzeczywistym i sterować nim bezpośrednio. To pozwala na jeszcze większą kontrolę i wygodę.
    
7. Innowacyjny system wtrysku oleju: urządzenia wyposażone są w innowacyjny system wtrysku oleju z hermetycznymi pojemnikami do wielokrotnego napełniania, co zmniejsza ryzyko zanieczyszczenia środka smarnego i sprawia, że są idealne do obsługi zarówno pojazdów elektrycznych, jak i tych z konwencjonalnymi układami AC.
    
8. Modułowa budowa i pojedyncza pokrywa serwisowa: zapewniają łatwy dostęp do wszystkich najważniejszych części i podzespołów serwisowych jednocześnie, co skraca czas okresowej obsługi.
    
9. Zintegrowany system wykrywania nieszczelności: za pomocą obojętnego gazu (azotu) i gazu śladowego, co zapewnia kompleksową kontrolę układu AC i pomaga w identyfikacji ewentualnych problemów.
    
10. Optymalny rozmiar zbiornika: co gwarantuje idealną równowagę między wydajnością ładowania a funkcją płukania.

Te zaawansowane funkcje* pozwalają na jeszcze bardziej efektywną obsługę i serwisowanie klimatyzacji, co przekłada się na zadowolenie klientów oraz oszczędność czasu i zasobów w Twoim warsztacie. Wybierz urządzenia Bosch ACS Andiamo i ciesz się ich wyjątkowymi zaletami już teraz!

*Cechy i zalety przedstawiono na podstawie urządzenia Bosch ACS 753. Sprawdź wszystkie modele na motobosch.pl.

Przygotuj swój warsztat na dłuższy sezon klimatyzacji z Bosch i pokaż swoim klientom, że jesteś gotów zadbać o ich komfort i zdrowie przez cały rok!

>>Zobacz szczegóły promocji<<

Chcesz zobaczyć, jak to działa? Zobacz film

Artykuł sponsorowany Bosch

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.

Firma Bosch oferuje kompletny program wyposażenia warsztatów i stacji kontroli pojazdów oraz ok. 100 000 artykułów motoryzacyjnych do wszystkich marek samochodów osobowych i ciężarowych. Poza tym prowadzi doradztwo techniczne oraz szkolenia a także zarządza siecią autoryzowanych serwisów samochodowych pod nazwą Bosch Service i Auto Crew. Ponadto jest producentem wysokiej jakości części zamiennych, które czynią jazdę bezpieczną, przyjemną i przyjazną dla środowiska. Technologie i produkty firmy Bosch są stosowane w niemal wszystkich pojazdach na całym świecie.

Oferta:

  • części samochodowe: akumulatory, alternatory i rozruszniki, filtry, paski napędowe, zestawy rozrządu, przewody zapłonowe, świece zapłonowe, świece żarowe, układy hamulcowe, układy wtryskowe benzyny, układy wtryskowe oleju napędowego oraz ich podzespoły, systemy oczyszczania spalin denoxtronic i podzespoły, wycieraczki szyb samochodowych, reflektory, żarówki,
  • urządzenia diagnostyczne: przyrządy do diagnostyki silnika, testery usterek wraz z oprogramowaniem diagnostycznym ESI[tronic], analizatory spalin i dymomierze, linie diagnostyczne i rolki hamulcowe, przyrządy do ustawienia świateł i zbieżności kół, hamownie oraz stoły probiercze do pomp wtryskowych, warsztatowe ładowarki akumulatorów oraz testery akumulatorów.

W ofercie znajdują się również podnośniki, urządzenia do obsługi klimatyzacji, szarpaki, odciągi spalin, sprzęt do wymiany ogumienia (wyważarki, montażownice), systemy do pomiarów i napraw samochodów powypadkowych.

Profil Firmy

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.