Produkt nominowany: Retrofity firmy OSRAM – gwarancja jakości

PRODUKT ROKU 2020: Retrofity firmy OSRAM – gwarancja jakości
10.6.2020

Kategoria w konkursie: części i akcesoria motoryzacyjne

Firma OSRAM oferuje bardzo szeroką gamę produktów retrofit. Wśród nich są oparte na LED-ach zamienniki popularnych żarówek H4, H7, H11 i HB4. To rodzina LEDriving HL – doskonały sposób na zmodernizowanie świateł głównych bazujących na standardowych rozwiązaniach. Ich chłodnobiałe światło ma temperaturę barwową 6000 K, co sprawia, że auto wygląda bardziej atrakcyjnie.

Modele LEDriving HL nowej generacji mają zmniejszone wymiary, co sprawia, że pasują do wielu pojazdów (osobowych i ciężarowych). Wszystkie retrofity rodziny LEDriving HL charakteryzują się wyjątkową jasnością i bardzo długą trwałością. Wciąż nie ma regulacji, które pozwalałyby stosować retrofity w pojazdach poruszających się po drogach publicznych. Bez przeszkód można ich używać podczas jazdy off-road.

Osram Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa
tel. 22 376 57 00
www.osram.pl/am

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę