Produkt nominowany: Płyn hamulcowy ENV6

Produkt nominowany: Płyn hamulcowy ENV6 Robert Bosch
30.6.2021

Kategoria w konkursie: chemia motoryzacyjna

Jeden płyn – wiele zastosowań: Bosch w swojej ofercie posiada płyn hamulcowy nowej generacji o nazwie ENV6 o wyższych parametrach niż standardowe płyny hamulcowe dedykowane do układów ESP, który można stosować jako zamiennik dla płynów DOT na bazie glikolu.

Wydajność i bezpieczeństwo hamowania na najwyższym poziomie dla wszystkich popularnych pojazdów (DOT 3, 4, 5.1 z układami ABS / ESP® lub bez).

Charakteryzuje się on wysoką temperaturą wrzenia na sucho i morko, a także bardzo niską lepkością, ważną dla prawidłowej reakcji układów ABS i ESP, które chroni także przed korozją. Dzięki temu można zyskać dłuższe okresy pomiędzy przeglądami w warsztacie. Niewłaściwy płyn może spowodować opóźnienie reakcji systemów bezpieczeństwa, co może mieć drastyczny wpływ na bezpieczeństwo i komfort podróżujących.

Powiązane firmy

Płyn Bosch ENV6 zastępuje inne płyny, dzięki czemu zyskasz więcej miejsca w swoim warsztacie.

Robert Bosch Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 105
02-231 Warszawa
www.boschaftermarket.com/pl/pl/

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę