Produkt nominowany: DAS 3000 S20 Facelift – ustawianie i kalibracja radarów oraz kamer

DAS 3000 S20 Facelift ustawianie, kalibracja radarów i kamer Robert Bosch
5.7.2021

Kategoria w konkursie: wyposażenie warsztatu i oprogramowanie

DAS 3000 S20 Facelift to zestaw do ustawiania i kalibracji radarów oraz kamer – dla serwisów szyb samochodowych, napraw powypadkowych i warsztatów specjalistycznych. W standardowym wyposażeniu wielofunkcyjna tablica kalibracyjna XL przy ustawieniu poziomym pozwala kalibrować kamery przednie, a przy pionowym – radary.

Zintegrowane kamery i procedury w oprogramowaniu mierzą odległość do pojazdu i wyznaczają ustawienie w stosunku do geometrycznej osi jazdy. Gwarantuje to szybkie i dokładne pozycjonowanie urządzenia przed pojazdem.

Powiązane firmy

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.

Nowości:

  • Program: prosty w obsłudze, ze zoptymalizowanymi procesami pozycjonowania oraz z nowymi procesami przy dwupunktowej kalibracji kamery przedniej, a także protokołem wyników dokumentujących przebieg kalibracji.
  • Uchwyty na koła: mocowanie w kilka sekund z maksymalną dokładnością, przy zapewnieniu ochrony felg i opon.
  • Tablica kontaktowa: do precyzyjnego i szybkiego pomiaru odległości od zderzaka, również przy stanowisku z podnośnikiem. Wysoka wydajność podczas kalibracji przednich kamer i radarów.
  • 3 zestawy kalibracyjne z matami podłogowymi do kalibracji kamer cofania i surround view 360º rozszerzają możliwości diagnostyczne tego urządzenia.

Robert Bosch Sp. z o.o.
ul. Jutrzenki 105, 02-231 Warszawa
www.boschaftermarket.com/pl/pl/

 

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę