Poznaj ofertę sieci EuroWarsztat / NexDrive

Poznaj ofertę sieci EuroWarsztat / NexDrive
21.6.2023

Sieć niezależnych serwisów samochodowych pod nazwą EuroWarsztat zapoczątkowała w 2000 roku w Polsce w firma Groupauto CEE – członek międzynarodowej organizacji Groupauto International. Jest to jedna z największych na świecie sieci dystrybucji i serwisów do samochodów osobowych oraz dostawczych.

Nazwa sieci warsztatowej 

EuroWarsztat / NexDrive

 

O sieci warsztatowej EuroWarsztat

Sieć niezależnych serwisów samochodowych EuroWarsztat zainicjowana przez Groupauto CEE zrzesza 7308 punktów serwisowych na terenie 5 kontynentów. W Polsce sieć tworzy około 200 serwisów, a ich liczba sukcesywnie rośnie, dzięki czemu tworzy się sieć punktów obsługowych, w których Klienci krajowi i zagraniczni mogą skorzystać z pomocy fachowców, oferując te same standardy obsługi klienta.

Wszystkie EuroWarsztaty mogą dołączyć do nowego projektu innowacyjnej sieci NexDrive, której założeniem jest obsługa oraz naprawa pojazdów z napędami alternatywnymi. Organizatorem sieci NexDrive jest Alliance Automotive Group.

Zakres usług sieci EuroWarsztat / NexDrive

 • diagnostyka
 • przeglądy
 • mechanika
 • klimatyzacja
 • elektryka
 • blacharstwo, lakiernictwo
 • wulkanizacja i inne
 • kompleksowa naprawa i serwisowanie pojazdów PHEV/EV

Pełna lista oferowanych usług w poszczególnych serwisach dostępna jest na stronie: eurowarsztat.pl oraz nexdrive.pl.

Korzyści z przystąpienia do sieci EuroWarsztat / NexDrive

 • Wizualizacja – wsparcie przy tworzeniu wizualizacji obiektu w oparciu o standardy sieci oraz projekty dopasowane do indywidualnych potrzeb.
 • Szkolenia – warsztaty zrzeszone w sieci mogą korzystać z bogatej oferty bezpłatnych szkoleń, które dopasowane są do aktualnych potrzeb
  Właściciele serwisów – poszerzanie wiedzy z zarządzania serwisem oraz poprawa efektywności finansowej i operacyjnej.
  Doradcy serwisowi – nauka sposobów komunikacji z klientem i technik sprzedaży.
  Mechanicy – szkolenia z zakresu diagnostyki i naprawy pojazdów dostosowane do aktualnych potrzeb rynkowych oraz poziomów wiedzy. Nowością w sieci są szkolenia przygotowujące serwisy do obsługi pojazdów hybrydowych i elektrycznych.
 • Wsparcie techniczne – udostępniamy wsparcie w postaci infolinii w zakresie nietypowych i trudnych usterek pojazdów.
 • Marketing – organizujemy promocje oraz kampanie dla EuroWarsztatów, urozmaicone ofertą naszych dystrybutorów. Prowadzimy działania w formie marketingu cyfrowego i docieramy do klientów ostatecznych, m.in. w social media i w TV.
 • Program lojalnościowy EuroClub – zakupy u dystrybutorów Groupauto CEE są premiowane punktami, które można wymieniać na nagrody wspierające dalszy rozwój serwisu.

EuroWarsztat Flota: program dedykowany klientom flotowym, dzięki któremu warsztaty otrzymują zlecenia napraw czy przeglądów eksploatacyjnych koordynowane przez zespół działu flotowego. 

Główne kryteria wstąpienia do sieci: pozytywny wynik audytu koordynatora EuroWarsztat, min. 3 stanowiska robocze (w NexDrive – jedno przystosowane do obsługi pojazdów PHEV/EV) oraz wydzielone Biuro Obsługi Klienta i poczekalnia.

EuroWarsztat

Organizator Sieci:
Groupauto CEE

www.eurowarsztat.pl
www.nexdrive.pl

Andrzej Guzek

Andrzej Guzek
Network Manager