Pompy wodne do ciężkich zastosowań dostępne teraz w Gates

Pompy wodne do ciężkich zastosowań dostępne teraz w Gates Gates
8.2.2022

Firma Gates, czołowy globalny dostawca produktów hydraulicznych i rozwiązań do przenoszenia mocy, rozszerza asortyment części zamiennych do aut ciężarowych i autobusów o pompy wodne o jakości OE.

Pompy wodne do ciężkich zastosowań uzupełnią gamę produktów Gates FleetRunnerTM. Po raz pierwszy operatorzy aut ciężarowych i autobusów będą mogli przeprowadzić kompletny przegląd układu napędu paska pomocniczego przy użyciu części do ciężkich zastosowań (pompa wodna, przewody układu chłodzenia, pasek, napinacz i koło pasowe luźne) objętych tą samą gwarancją Gates.

Pompy wodne są jednym z kluczowych komponentów w paskowym układzie napędowym. Jako światowy lider w projektowaniu układów napędowych do ciężkich zastosowań dla największych producentów aut ciężarowych i autobusów, firma Gates ma bogate doświadczenie OE Jako uznany producent, odnoszący sukcesy w dostarczaniu pomp wodnych do ciężkich zastosowań na takich rynkach, jak USA i Kanada, firma Gates docenia przywiązanie inżynierów floty do jakości części układu
napędowego montowanych w tych flotach. Pompy wodne do ciężkich zastosowań z asortymentu FleetRunner doskonale wpisują się w strategię prewencyjnej obsługi serwisowej.

Każda pompa wodna Gates jest wykonana z materiałów najwyższej jakości. Proces produkcyjny sterowany komputerowo, z liniami montażowymi, które podlegają ścisłej kontroli jakości, gwarantuje, że wszystkie pompy wodne spełniają lub przewyższają standardy jakości OE i są zgodne z wieloma normami międzynarodowymi (takimi jak ISO/TS 16949). Precyzyjnie wyważony wirnik zapewnia dopasowanie i funkcjonowanie OE. Poszczególne elementy są także poddawane rygorystycznym
testom szczelności, weryfikującym wszystkie uszczelnienia i łożyska, jak również poszczególne obudowy.

Dla dystrybutorów części nowe pompy wodne FleetRunner do ciężkich zastosowań oferują wiele korzyści, w tym możliwość magazynowania części, dla których już istnieje zwiększony popyt oraz możliwość dostarczenia pomp wodnych objętych programem gwarancyjnym Gates.

Źródło: Gates

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę