Polskie akumulatory AUTOPART po raz kolejny na Automechanika Dubai 2023

Polskie akumulatory AUTOPART na Automechanika Dubai 2023 AUTOPART
30.9.2023

AUTOMECHANIKA DUBAI 2023 to największe targi części motoryzacyjnych na Bliskim Wschodzie. Już w dniach 2-4 października do stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich zjadą najwięksi producenci i dystrybutorzy, zainteresowani rozwojem sprzedaży w tej części świata. AUTOPART, polski producent akumulatorów samochodowych, zaprezentuje m.in. linię produktów odpornych na ekstremalne warunki atmosferyczne Galaxy SMF. 

Targi AUTOMECHANIKA DUBAI co roku gromadzą tysiące wystawców z całego świata. W tym roku odbędzie się 20., jubileuszowa edycja, na której swoje produkty zaprezentuje 1800 wystawców z 60 krajów. Polskę reprezentować będzie 20 firm z szeroko rozumianej branży motoryzacyjnej. AUTOPART będzie jedynym przedstawicielem polskich producentów akumulatorów. 

AUTOPART specjalizuje się w produkcji akumulatorów kwasowo-ołowiowych od 40 lat. Akumulatory z Mielca trafiają do 50 krajów na całym świecie. W Polsce firma posiada ok. 20% rynku. AUTOPART rozwija sprzedaż na Bliskich Wschodzie i w Afryce od kilku lat, dostosowując ofertę do tych wymagających rynków. Celem firmy na dubajską imprezę jest znalezienie nowych odbiorców hurtowych, kontynuowanie współpracy z dotychczasowymi kontrahentami i prezentacja nowych produktów.

Flagowym produktem promowanym w Dubaju będzie Galaxy SMF, hermatyczny i bezobsługowy akumulator, zaprojektowany tak, by bezpiecznie i jak nadłużej działać w warunkach gorącego klimatu. Wykorzystano w nim specjalny skład masy czynnej elektrod dodatnich i membranę półsyntetytczną. Galaxy SMF charakteryzuje się większą odpornością na temperatury panujące w komorze silnika i bardzo wysokimi parametrami rozruchowymi, co sprawia, że jest przeznaczony  do samochodów o dużej liczbie odbiorników prądu, a jego trwałość cykliczna jest 2 razy dłuższa niż w przypadku standardowych baterii.

akumulator Galaxy SMF

Kolejnym produktem prezentowanym w Dubaju będzie Galaxy EFB II, akumulator przeznaczony do samochodów z systemem start-stop oraz tych często użytkowanych, jak np. taxi czy pojazdów wykorzystywanych w usługach kurierskich. Galaxy EFB II wykazuje nawet 4-krotnie dłuższą trwałość w porównaniu z konwencjonalnymi akumulatorami. Wysoki współczynnik DCA (Dynamic Charge Acceptance) trzykrotnie przewyższa standardowe wymagania dotyczące akumulatorów, co pozwala zaoszczędzić paliwo i zmniejszyć emisję CO2. Maksymalne bezpieczeństwo eksploatacji gwarantują wkładki przeciwwybuchowe i szczelna konstrukcja akumulatora – możliwe jest zatem zastosowanie akumulatora zarówno w kabinie pasażerskiej, jak i w bagażniku.

akumulator Galaxy EFB II

W odpowiedzi na wzrost zainteresowania na świecie akumulatorami do łodzi i kamperów, oferta AUTOPART powiększyła się o akumulator Galaxy DUAL. Produkt ten miał swoją premierę rok temu podczas targów Automechanika Frankfurt. Galaxy DUAL jest akumulatorem dwufunkcyjnym – zarówno rozruchowym, jak i semitrakcyjnym, stanowiąc kompromis w sytuacji, gdy brakuje miejsca na dwie baterie.

akumulator Galaxy Dual


 
Klienci odwiedzający stoisko będą mogli zapoznać się także z ofertą akumulatorów ciężarowych Galaxy EFB SMF. To wysokiej jakości akumulator przeznaczony do dalekobieżnego transportu, ceniony za poziom bezpieczeństwa. Galaxy EFB SMF polecany jest do transportu o charakterze specjalnym, takim jak przewóz paliw, środków farmakologicznych czy jedzenia, gdzie normy bezpieczeństwa są zaostrzone.

akumulator Galaxy EFB SMF

Te i wiele innych produktów będzie można zobaczyć podczas tegorocznej edycji AUTOMECHANIKA DUBAI 2023. Przedstawiciele AUTOPART będą obecni na stoisku D46 w hali S1 podczas całych targów.

 

>>Zobacz więcej informacji o ofercie firmy AUTOPART<<

 

Artykuł sponsorowany AUTOPART

AUTOPART SA

AUTOPART SA

AUTOPART to polski producent akumulatorów do wszystkich typów pojazdów, zatrudniający blisko 400 osób. Firma powstała 40 lat temu w Mielcu, gdzie do dziś mieści się zakład produkcyjny. AUTOPART wykorzystuje najnowsze technologie, osiągnięcia robotyki i automatyzacji. Rocznie firma produkuje 2,5 mln akumulatorów, z czego aż 70% trafia do 50 krajów na całym świecie. Marka AUTOPART obecna jest w całej Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Oferta:

Akumulatory kwasowo-ołowiowe: standardowe (również JIS), SMF, EFB, deep cycle – przeznaczenie: samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe, maszyny i urządzenia rolnicze, łodzie i kampery, pojazdy specjalistyczne.

Profil Firmy

AUTOPART SA