Podnośnik Masterlift 2.35 Pv z dwoma wersjami głowic

Charakterystyka podnośnika Masterlift 2.35 Pv
23.4.2020

AUTOPSTENHOJ zaprezentował platformę naprawdzą Masterlift 2.35 Pv w dwóch wersjach: ze standardowymi głowicami podnoszącymi oraz z głowicami XY.

AUTOPSTENHOJ Masterlift 2.35 Pv charakteryzuje się bardzo płaską konstrukcją. Standardowo platformy naprawcze są ocynkowane, co gwarantuje długą żywotność i ładny wygląd. Gumowa powłoka jest wulkanizowana na stalowej płycie, a w połączeniu z szeroką gamą podkładek podnoszących ma być gwarantem szybkiego i bezpiecznego podnoszenia.

Podnośnik jest dostępny ze standardowymi głowicami podnoszącymi, ale także z głowicami XY, które ofeują szerszy obszar podnoszenia. Ta zwiększona powierzchnia podnoszenia w połączeniu z różnymi poduszkami gwarantuje bezpieczne podnoszenie szerokiej gamy nowoczesnych pojazdów.

Więcej zdjęć i informacji technicznych na stronie: https://www.autopstenhoj.com/en/masterlift-2-35-pv-1010.html

Źródło: AUTOPSTENHOJ

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę