Nowa generacja żarówek sygnalizacyjnych LED – Philips Ultinon Pro3100

Philips Ultinon Pro3100 Philips

Philips Ultinon Pro3100 to nowa generacja żarówek sygnalizacyjnych wykonanych w technice LED (seria Pro3100 zastępuje starszą serię Pro3000). Są jaśniejsze i szybciej się włączają co poprawia bezpieczeństwo jazdy, czyni samochód bardziej widocznym i wyraźniej sygnalizuje manewry. Philips Ultinon Pro3100 są kompatybilne z wieloma modelami samochodów a ich montaż nie sprawia problemów.

Podczas cofania, zatrzymywania się czy skręcania kierowcy muszą wysyłać jasne sygnały o zamierzonym ruchu pojazdu, aby zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym użytkownikom dróg. Żarówki sygnalizacyjne LED Philips Ultinon Pro3100 ułatwiają to zadanie dzięki odpowiedniej jasności. Charakterystyczne, żywe światło wyróżnia się zarówno w dzień jak też nocą, niezależnie od pogody, umożliwiając wczesne rozpoznanie i szybszą reakcję. Żarówki LED Philips Ultinon Pro3100 zastosowane w światłach cofania lub w przeciwmgłowych oświetlają większy obszar co ułatwia prowadzenie pojazdu. W przeciwieństwie do żarówek konwencjonalnych nie potrzebują czasu na rozgrzanie się, lecz wytwarzają światło natychmiast po włączeniu. Żarówki Philips Ultinon Pro3100 w specyfikacji festoon idealnie nadają się do oświetlania wnętrza samochodu, schowka czy tablic rejestracyjnych zapewniając jasne, przyjazne dla oka światło.

Powiązane firmy

Lumileds Poland S.A.

Oświetlenie, które jest trwałe

W przypadku konwencjonalnych żarówek samochodowych większa moc światła oznacza krótszą żywotność. W przypadku Philips Ultinon Pro3100 jest inaczej - wysokiej jakości komponenty i zaawansowana technologia zarządzania ciepłem sprawiają, że każda żarówka z tej serii ma znacznie dłuższą żywotność niż jej żarowy odpowiednik – niektóre modele nawet dziewięciokrotnie dłuższą. Przejście na żarówki LED eliminuje zatem kłopot związany z regularną wymianą, oszczędza czas i pieniądze właścicieli samochodów oraz nadaje oświetleniu pojazdu charakterystyczny, stylowy wygląd.

Bezproblemowy montaż

Żarówka Philips Ultinon Pro3100 Philips

Philips Ultinon Pro3100 idealnie pasują w miejscu tradycyjnych żarówek. Są wyposażone w standardowe trzonki, dzięki czemu ich wymiana jest szybka i prosta. Są one również kompatybilne z szeroką gamą marek i modeli samochodów, więc znalezienie odpowiedniej żarówki do konkretnego typu pojazdu i funkcji nie sprawia problemów. W większości przypadków dodatkową zaletą jest brak polaryzacji, a zatem nie trzeba się martwić o to, w którą stronę należy je zainstalować.

UWAGA! Na nabywcach i użytkownikach spoczywa obowiązek sprawdzenia czy korzystanie z żarówek typu LED retrofit jest zgodne z obowiązującymi lokalnymi wymogami prawnymi.

Źródło: Philips

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę