VARTA Partner Portal, czyli wszystko na temat akumulatorów i konkurs z nagrodami

Clarios/VARTA
19.8.2021

Clarios przedstawia nową, ulepszoną wersję VARTA® Partner Portal: Rozbudowana platforma dla ekspertów od akumulatorów w warsztatach i serwisach. Firma Clarios, która zaopatruje w energię 1/3 samochodów na całym świecie, uruchomiła ulepszoną wersję platformy – VARTA® Partner Portal.

Portal zawiera informacje, wskazówki, instrukcje i materiały związane z akumulatorami, pozwalające na zwiększanie kompetencji mechaników i zwiększenie zadowolenia klientów. Dostarcza wiedzy na temat akumulatorów w ramach sekcji Battery World Professional, zawiera Program Testowania Akumulatorów VARTA  i pozwala klientom być na bieżąco z ważnymi regionalnymi wiadomościami o wydarzeniach i promocjach marki VARTA®

Główną zaletą nowego VARTA® Partner Portal jest dostępność wszystkich usług marki VARTA® w jednym miejscu. W wyszukiwarce akumulatorów użytkownicy portalu znajdą wszystkie znane im narzędzia. Niezależnie od tego, czy mechanicy potrzebują znaleźć właściwy akumulator do danego pojazdu, jego dokładną lokalizację czy też szczegółową instrukcję montażu, wyszukiwarka akumulatorów dostarcza im wszelkich wskazówek niezbędnych do wymiany akumulatora. Baza danych obejmuje 99,5%, co stanowi ponad 383 miliony zarejestrowanych pojazdów, w szczególności tych wyposażonych w systemy Start-Stop, i jest stale aktualizowana. Jedną z nowych funkcji jest możliwość sprawdzenia i zapisania wcześniejszych wyszukiwań akumulatorów przez użytkownika.

Battery World Professional to miejsce, gdzie znajdują się materiały i artykuły dotyczące akumulatorów, od wiedzy podstawowej po specjalistyczną. Regionalne wiadomości, wydarzenia i promocje są teraz dostępne również w nowym VARTA® Partner Portal. Na razie w wersji międzynarodowej ale już niebawem będzie w języku polskim. Kolejną zaletą nowej platformy jest to, że wszyscy nowi użytkownicy, którzy zarejestrują się w Programie Testowania Akumulatorów VARTA, są teraz automatycznie rejestrowani w portalu i mogą uzyskać dostęp do wszystkich wartościowych narzędzi oraz usług.

Wsparcie i wiedza dla serwisów

Serwisy i właściciele pojazdów stają przed coraz większą liczbą wyzwań związanych z nowymi technologiami i wymaganiami wobec akumulatorów.  

„Poprzednia wersja naszego portalu nauczyła nas wiele o tym, czego naprawdę potrzebują serwisy”, wyjaśnił Guido Schneider, Vice President Sales Aftermarket Europe w firmie Clarios. „Wyciągnęliśmy wnioski i wszystkie zmiany zostały uwzględnione w nowym VARTA® Partner Portal. Oznacza to, że jesteśmy w stanie zapewnić użytkownikom specjalistyczną wiedzę i wsparcie, którego potrzebują w codziennej działalności”. 

NAGRODY

Wśród wszystkich, którzy dołączą do VARTA PARTNER PORTAL w okresie 17.08.2021-30.09.2021 rozlosowane zostaną nagrody - 30 zestawów VARTA. Więcej szczegółów dostępnych jest TUTAJ.

Varta Partner Portal

Artykuł promocyjny

Clarios Poland Sp. z o.o.

Clarios Poland Sp. z o.o.

Firma Clarios producent m.in. akumulatorów VARTA  jest światowym liderem w dziedzinie akumulatorów samochodowych dla systemów start-stop oraz nowoczesnych akumulatorów do pojazdów o napędzie hybrydowym i elektrycznym.

50 centrów produkcji, recyklingu i dystrybucji dostarcza ponad jedną trzecią światowej produkcji akumulatorów ołowiowo-kwasowych głównym producentom samochodów oraz sprzedawcom na rynku wtórnym.

Akumulatory marki VARTA montowane są w milionach samochodów osobowych i ciężarowych, motocykli oraz przyczep kempingowych. Każdy akumulator to efekt ciężkiej pracy oraz wieloletniego doświadczenia inżynierów. Obecnie w szerokiej ofercie dostarczanych produktów znajdują się akumulatory do samochodów osobowych VARTA Dynamic Trio: Silver, Blue i Black. Akumulatory VARTA Blue Dynamic EFB oraz VARTA Silver Dynamic AGM przeznaczone do pojazdów z systemem start-stop. Ponadto marka poszerzyła swoją ofertę o akumulatory dodatkowe/wspomagające VARTA Auxiliary. Kolejne pozycje w portfolio to VARTA PROMOTIVE TRIO: Silver, Blue i Black, przeznaczone dla samochodów ciężarowych.

Ponadto dla pojazdów użytkowych o częstych cyklach rozładowania i ładowania firma oferuje akumulator VARTA Promotive EFB. I ostatnio wprowadzony na rynek VARTA PROMOTIVE AGM – jedyny akumulator do najbardziej wymagających zastosowań i obsługi energochłonnych funkcji, takich jak chłodzenie i ogrzewanie postojowe. Został stworzony we współpracy z największymi producentami pojazdów użytkowych, z myślą o innowacjach, które będą standardowym wyposażeniem pojazdów użytkowych w przyszłości.

W ofercie znajdują się również akumulatory VARTA Powersports – przeznaczone do motocykli, VARTA Professional – stosowane min. w łodziach i przyczepach kempingowych.

Marka VARTA zachęca warsztaty i serwisy samochodowe do uczestniczenia w programie Testowania Akumulatorów, a użytkowników do regularnego badania stanu akumulatora.

Profil Firmy

Clarios Poland Sp. z o.o.