P.H.U. SZCZEPAN udostępnia wskazówki dla warsztatów

P.H.U. Szczepan
21.4.2020
Reklama
Reklama

W trosce o swoich klientów, a także pozostałych zainteresowanych mechaników i wulkanizatorów P.H.U. SZCZEPAN stworzyło portal http://phu-szczepan.pl/covid, gdzie można dowiedzieć się, jak bezpiecznie prowadzić działalność w warsztacie podczas epidemii.

Zainteresowani znajdą tam gotowe grafiki i teksty postów. Można je pobrać za darmo i opublikować na swoim profilu, informując klientów, że dany warsztat pracuje bezpiecznie, zgodnie z procedurami zapobiegania wirusowi. Znajdują się tam też grafiki do wydruku i powieszenia w firmie, np. instrukcje dezynfekcji auta, wprowadzania pojazdu na stanowisko czy mycia rąk.

Materiały dostępne są dla każdego mechanika/wulkanizatora w Polsce i można z nich korzystać bez rejestracji, bez podawania danych i bez żadnych kosztów.

W serwisie http://phu-szczepan.pl/covid można znaleźć informacje:

  • jak pracować bezpiecznie,
  • jak ściągnąć klientów do warsztatu lub zakładu wulkanizacji,
  • jakie rozwiązania wdrożyć.
Reklama

Źródło: P.H.U. Szczepan

Reklama
Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama