Odkrywaj nowe korzyści z aplikacją mobilną Programu extra!

Odkrywaj nowe korzyści z aplikacją mobilną Programu extra! Bosch
3.11.2023

Bądź zawsze na bieżąco i zdobywaj dodatkowe punkty z łatwością! Ciesz się wyjątkowymi możliwościami z Programem punktowym extra w wersji mobilnej. Zainstaluj nową aplikację extra na swoim smartfonie i jednym kliknięciem zarejestruj się do Jesiennych Promocji. Sprawdź, jakie atrakcyjne nagrody przygotowaliśmy w tym roku!

Ściągnij Program punktowy extra w wersji mobilnej i dołącz do grona warsztatów, które cieszą się nowymi, dodatkowymi możliwościami.

Zyskaj więcej dzięki aplikacji

  • Zdobywaj więcej punktów, realizując extra misje,
  • Awansuj na wyższy poziom i zyskuj więcej,
  • Rejestruj się do Jesiennych promocji jednym kliknięciem,
  • Zamawiaj nagrody, gdziekolwiek jesteś,
  • Zyskaj dostęp do złotego i srebrnego katalogu nagród. 

Powiązane firmy

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.

Oszczędzaj czas z mobilnym extra

Aplikacja mobilna extra to nie tylko punkty, ale i oszczędność czasu! Logujesz się raz i nie musisz więcej wpisywać hasła, jednym kliknięciem rejestrujesz się do promocji, a nagrody zamawiasz gdziekolwiek jesteś. Aplikacja przypomni Ci o aktualnych promocjach i akcjach, terminach rejestracji, nowych misjach, czy wygasających punktach. Na bieżąco też obserwujesz swoje postępy w misjach, a włączając powiadomienia push nie przegapisz żadnej atrakcyjnej okazji.

baner Bosch Program extra


Moc nagród w Jesiennych Promocjach!

Obsługujesz auta osobowe? Czy wiedziałeś, że kupując filtry i hamulce Boscha możesz odebrać nawet dwie atrakcyjne nagrody? Specjalną promocję przygotowaliśmy także dla warsztatów obsługujących auta ciężarowe. Kupuj akumulatory oraz produkty Boscha biorące udział w programie i wymieniaj punkty na cenne nagrody. Wybierz coś dla siebie spośród ponad 350 propozycji. Na Twoją rejestrację czekamy do 30.11.2023 r. 

Z Programem punktowym extra tylko zyskujesz

Kupujesz części samochodowe Boscha i oleje Castrola? W Programie extra za takie zakupy u wybranych przez Ciebie 4 dystrybutorów zdobędziesz punkty, które wymienisz na cenne nagrody. Bierz udział w dodatkowych promocjach i zyskuj nagrody rzeczowe lub dodatkowe punkty. Dołącz do extra i zdecyduj sam, na którą z 350 nagród chcesz je przeznaczyć!

>>Zarejestruj się już dziś w 3 prostych krokach w Programie extra<<

baner aplikacja Program extra

 

Artykuł sponsorowany Bosch

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.

Firma Bosch oferuje kompletny program wyposażenia warsztatów i stacji kontroli pojazdów oraz ok. 100 000 artykułów motoryzacyjnych do wszystkich marek samochodów osobowych i ciężarowych. Poza tym prowadzi doradztwo techniczne oraz szkolenia a także zarządza siecią autoryzowanych serwisów samochodowych pod nazwą Bosch Service i Auto Crew. Ponadto jest producentem wysokiej jakości części zamiennych, które czynią jazdę bezpieczną, przyjemną i przyjazną dla środowiska. Technologie i produkty firmy Bosch są stosowane w niemal wszystkich pojazdach na całym świecie.

Oferta:

  • części samochodowe: akumulatory, alternatory i rozruszniki, filtry, paski napędowe, zestawy rozrządu, przewody zapłonowe, świece zapłonowe, świece żarowe, układy hamulcowe, układy wtryskowe benzyny, układy wtryskowe oleju napędowego oraz ich podzespoły, systemy oczyszczania spalin denoxtronic i podzespoły, wycieraczki szyb samochodowych, reflektory, żarówki,
  • urządzenia diagnostyczne: przyrządy do diagnostyki silnika, testery usterek wraz z oprogramowaniem diagnostycznym ESI[tronic], analizatory spalin i dymomierze, linie diagnostyczne i rolki hamulcowe, przyrządy do ustawienia świateł i zbieżności kół, hamownie oraz stoły probiercze do pomp wtryskowych, warsztatowe ładowarki akumulatorów oraz testery akumulatorów.

W ofercie znajdują się również podnośniki, urządzenia do obsługi klimatyzacji, szarpaki, odciągi spalin, sprzęt do wymiany ogumienia (wyważarki, montażownice), systemy do pomiarów i napraw samochodów powypadkowych.

Profil Firmy

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.