AutoExpert
Reklama
Reklama

Nowa obręcz RONAL R65 – nie wymaga osobnej homologacji i posiada świadectwo ECE

Preview
RONAL GROUP
23.10.2020
Reklama
Reklama

Elegancja zimą – tak brzmi motto obręczy RONAL 65 o podwójnych ramionach. Teraz jest ona dostępna dla wybranych modeli także z homologacją ECE we wszystkich trzech wersjach powierzchni.

Elegancka, a jednocześnie wytrzymała obręcz RONAL R65 jest od teraz dostępna także w wariancie plug-and-drive w niewymagających osobnej homologacji standardowych wymiarach dla modeli VW Golf VIII, Seat Leon (KL) oraz Skoda Octavia (NX).

Reklama

Za sprawą świadectwa homologacji ECE obręcz ta idealnie odpowiada obręczy OE i może zostać szybko i bezproblemowo zamontowana z dopuszczonymi oponami. Co oznacza to dla kierowcy? Część nie musi być poddana dodatkowym testom czy procedurom administracyjnym.

Ta klasyczna obręcz o podwójnych ramionach jest dostępna także w rozmiarach od 16 do 18 cali z wybranymi rozstawami otworów mocujących w wersjach kolorystycznych: srebrnej, Jetblack-mat oraz Cerium Grey.

Reklama

Wszystkie obręcze RONAL są wytwarzane w Europie przy zachowaniu rygorystycznych standardów kontrolnych i odpowiadają jakości wyposażenia oryginalnego.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.ronal-wheels.com.

Źródło: RONAL GROUP

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama