Nowe mierniki grubości lakieru serii GL-SMART

Nowe mierniki grubości lakieru serii GL-SMART Prodig Tech
25.9.2020

Firma Prodig Tech poszerza swoją ofertę o kolejne urządzenia serii GL-SMART. Do tej pory serię z aplikacją mobilną tworzyły cztery modele mierników lakieru z linii super plus oraz premium.

Obecnie oferta zostanie wzbogacona o rozwiązania profesjonalne oznaczone jako GL-PRO-SMART.

Reklama

Urządzenia te oparte będą na znanym już od kilku lat projekcie GL-PRO-2, ale zostaną wzbogacone o możliwość łączenia się z aplikacją mobilną GL-SMART. Dzięki temu staną się urządzeniami jeszcze bardziej profesjonalnymi. W nowej serii wprowadzono również szereg zmian technicznych, takich jak nowe funkcje w oprogramowaniu miernika czy nowy układ pomiarowy.

Seria ta będzie dobrym rozwiązaniem dla profesjonalistów, np. warsztatów samochodowych, komisów czy rzeczoznawców. Aplikacja mobilna pozwala tworzyć raporty pomiarowe, eksportować je do PDF, robić zdjęcia pojazdów przypisane do konkretnych raportów itp.

Reklama

Źródło: Prodig Tech

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę