Nowa wyszukiwarka produktów Castrol

Nowa wyszukiwarka produktów Castrol Castrol

Castrol uruchomił nową internetową wyszukiwarkę produktów, która pomaga konsumentom znajdować i kupować olej silnikowy, olej przekładniowy, płyn hamulcowy i płyn chłodzący do konkretnych pojazdów. To narzędzie zawiera również wskazówki dojazdu do pobliskich autoryzowanych serwisów i sprzedawców detalicznych, gdzie wybrany produkt jest dostępny.

  • Wyszukiwarka produktów Castrol dostarcza klientom spersonalizowanych rekomendacji produktów takich jak smary silnikowe, oleje przekładniowe, płyny hamulcowe i płyny chłodzące;
  • Funkcja „Gdzie kupić” oferuje kompleksową obsługę, kierując użytkowników do pobliskich serwisów i dystrybutorów marki Castrol oraz stron internetowych, gdzie wybrany produkt jest dostępny;
  • Kompatybilne produkty Castrol można wyszukiwać według pojazdu lub nazwy produktu.

Funkcja „Szybkie wyszukiwanie” pozwala użytkownikowi wyszukiwać odpowiednie produkty Castrol po podaniu numeru rejestracyjnego lub wyszukiwać według marki i modelu. Użytkownicy mogą również szybko i łatwo wyszukiwać według nazwy produktu przed weryfikacją kompatybilności z pojazdem. Wśród produktów są także te odpowiednie dla coraz liczniejszych pojazdów elektrycznych. 

Nowa wyszukiwarka produktów Castrol oferuje użytkownikom kompleksową obsługę w jednym miejscu z listą wszystkich serwisów i dystrybutorów marki Castrol, u których wybrane produkty są aktualnie dostępne do zakupu. Narzędzie to zintegrowano z Mapami Google, aby oferować widok mapy i wskazówki dojazdu do odpowiednich lokalizacji. Narzędzie „Gdzie kupić”, dostępne pod adresem www.castrol.pl/gdziekupic, zawiera też bezpośrednie łącza do detalicznych sklepów internetowych, w których można kupić wybrany produkt.

Nowej wyszukiwarki produktów Castrol mogą także używać technicy przed wykonaniem regularnych prac serwisowych, konserwacyjnych i naprawczych, aby zawsze mieć pewność, że stosują najlepiej dobrane oleje.

Receptury tych środków smarnych i olejów są bardzo zaawansowane, więc najlepszy sposób na wykorzystanie ich potencjału to weryfikacja ich kompatybilności z konkretnym pojazdem. Wielu konsumentów nie ma pewności, które środki smarne i oleje najlepiej nadają się do ich pojazdów, ani gdzie szukać konkretnych informacji. Opracowując nowe narzędzie, skupiliśmy się na tym, jak pomóc konsumentom w dokonywaniu świadomych wyborów, nie zapominając jednocześnie o zwiększaniu liczby odwiedzin w serwisach i u sprzedawców detalicznych, usprawnianiu przejścia z trybu online na offline oraz uproszczeniu całego procesu zakupu.

Mówi Shailendra Gupte, dyrektor ds. marketingu Castrol w regionie EMEA.

Źródło: Castrol

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę