Nowa struktura przywództwa na rynku części samochodowych Mann + Hummel

Mann + Hummel nowy zarząd
10.6.2020

Mann + Hummel wytyczył nowe kompetencje dla jednostki biznesowej Automotive Aftermarket. Mając wyraźny cel zbudowania silniejszej koncentracji na kliencie, poprawy prędkości i zwiększenia konkurencyjności pod względem kosztów, globalna struktura została podzielona na trzy regionalne oddziały.

Do firmy wprowadzono następujące zmiany:

  • Cedric Dackam zostaje powołany na stanowisko wiceprezesa ds. Rynku części zamiennych w regionie Azji i Pacyfiku, Bliskiego Wschodu i Afryki (AMEA), oprócz obecnej roli MEA. Dołączył do Mann + Hummel w 2002 roku jako Inżynier ds. Filtracji i pracował w różnych wiodących rolach, od badań i rozwoju, od strategii po innowacje, a ostatnio kierował regionem Bliskiego Wschodu i Afryki.
  • Rodrigo Reyes będzie nadal kierował rynkiem motoryzacyjnym Mann + Hummel w regionie obu Ameryk, a także przejmie globalną odpowiedzialność za sprzedaż OES (Original Equipment Services). Reyes jest weteranem w Mann + Hummel o 22-letnim stażu, pełniącym różne funkcje międzynarodowe, od sprzedaży OES po zarządzanie produktem i marketing, aż po ostatnią funkcję starszego wiceprezesa grupy Automotive Aftermarket Americas.
  • Odpowiedzialność za niezależny rynek części zamiennych w Europie wszystkich marek, takich jak Mann-Filter, Filtron i WIX, przejmuje Simon Frick, wiceprezes ds. Sprzedaży IAM Europe. Dołączył do Mann + Hummel w 2015 roku jako Dyrektor Sprzedaży IAM Industrial Filtration i pracował w kilku wiodących rolach w europejskim dziale sprzedaży. Wcześniej pracował w międzynarodowej firmie inżynieryjnej zajmującej różne stanowiska kierownicze w sprzedaży w Niemczech i Azji.

Jednym z naszych priorytetów było zdefiniowanie naszej struktury organizacyjnej, abyśmy mogli w pełni wykorzystać nasze możliwości rozwoju i produkty na całym świecie – powiedział Kurk Wilks, prezes i dyrektor generalny Mann + Hummel. – Jestem przekonany, że ta nowa konfiguracja regionalna pozwoli nam jeszcze lepiej służyć naszym klientom i przenieść nasz rynek części zamiennych na jeszcze wyższy poziom sukcesu.

Źródło: Mann + Hummel

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę