AutoExpert
Reklama
Reklama

Nowa oferta środków do sprzątania od Würth Polska

Preview
Würth Polska
25.11.2020
Reklama
Reklama

Utrzymanie porządku jest istotne dla dobrego funkcjonowania każdej firmy oraz zapewnienia bezpieczeństwa pracownikom. Obecnie, w czasie pandemii, rola higieny i dezynfekcji wzrosła jeszcze bardziej. Nowa oferta Würth Polska pozwala kompleksowo wyposażyć wszystkie zakłady pracy, niezależnie od branży, w artykuły niezbędne do utrzymania czystości. Dostępne są m.in. preparaty do czyszczenia powierzchni, mycia szyb, smary, a także akcesoria do sprzątania, takie jak ściereczki, szczotki czy czyściwa oraz odzież ochronna.

Wśród szerokiego asortymentu artykułów do sprzątania z oferty Würth Polska dostępne są m.in.:

Reklama

Chusteczki WET WIPES do czyszczenia i dezynfekcji powierzchni

Preview
Art. nr 0890 900 050

Chusteczki do dezynfekcji powierzchni od Würth Polska są nasączone mieszaniną na bazie alkoholu etylowego i izopropylowego. Mają właściwości dezynfekujące, a także bakteriobójcze i grzybobójcze. Sprawdzą się do czyszczenia maszyn, narzędzi czy powierzchni roboczych, ale także klamek, poręczy czy wind. Mogą być stosowane w zakładach spożywczych, farmaceutycznych czy w miejscach użyteczności publicznej. Są bezpieczne dla skóry dłoni.

Reklama

Włóknina ochronna ECO

Włóknina ochronna ECO od Würth Polska skutecznie zabezpiecza nawet najbardziej wrażliwe na zarysowania powierzchnie. Od spodu jest zabezpieczona antypoślizgową membraną. Materiał jest wyjątkowo chłonny i nie przemięka. Produkt wykonano z surowców naturalnych, dzięki czemu jest przyjazny dla środowiska.

Preview
Art. nr 0818 050 100

Preparat do mycia szkła ECO LINE

Produkt radzi sobie z różnego rodzaju zanieczyszczeniami w sposób bezpieczny dla szkła. Zapewnia dokładne mycie bez niszczenia powierzchni. Nie pozostawia smug i zacieków – wystarczy przetrzeć szybę jeden raz. Preparat posiada europejski certyfikat Ecolabel, który świadczy o jego wysokiej jakości i bezpieczeństwie ekologicznym.

Preview
Art. nr 0890 220 002

Zmywacz plam olejowych z kostki brukowej

Zmywanie tłustych plam z materiałów takich jak kostka brukowa czy beton wymaga specjalistycznych środków, które nie zniszczą powierzchni i nie spowodują jej odbarwiania. Zmywacz plam olejowych od Würth Polska to preparat dwufazowy, głęboko penetrujący, o wysokiej skuteczności. Usuwa smary i oleje z powierzchni, takich jak beton, kamień, kostka brukowa czy niemalowane drewno.

Preview
Art. nr 0890 610 555

Zmywacz IPA

Powierzchnie z tworzyw sztucznych, które mają zostać pokryte lakierem lub klejem, powinny najpierw zostać odpowiednio przygotowane. Zmywacz IPA usuwa pozostałości taśmy klejącej, etykiet, smarów, żywic, atramentów, a także resztki lutu, topniku i uporczywe zabrudzenia. Sprawdza się w elektronice, mechanice precyzyjnej i optyce do czyszczenia soczewek, głowic, instrumentów precyzyjnych, luster i powierzchni metalowych.

Preview
Art. nr 0893 223 500

Produkty do czyszczenia i sprzątania są dostępne w e-sklepie: www.würth.pl, sklepach stacjonarnych oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska.

Źródło: Würth Polska

Reklama

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama