NOCO zaprasza do Frankfurtu na targi Automechanika 2022

NOCO
4.8.2022

W dniach 13-17 września 2022 odbędzie się kolejna edycja targów Automechanika we Frankfurcie. Po raz kolejny amerykańska firma NOCO zaprezentuje tam swoją ofertę.

Po przerwie związanej z epidemią koronawirusa cykl branżowych targów Automechanika powraca do najważniejszego miejsca – Frankfurtu nad Menem. Chociaż wydarzenie udostępnione będzie także w świecie wirtualnym, wielu uczestników – głównie z Europy – zdecyduje się na spotkania na żywo. To zrozumiałe po ostatnich doświadczeniach i jednocześnie zapowiedź wysokiej frekwencji.

Amerykańska firma NOCO specjalizuje się w serwisowaniu akumulatorów stosowanych w motoryzacji. Obecnie trzon oferty stanowią inteligentne ładowarki z serii Genius oraz boostery (urządzenia rozruchowe) GB i GBX. W ubiegłym roku rozpoczęto w Europie sprzedaż baterii litowych (LiFePO4) NLP przeznaczonych do jednośladów czy quadów.

Prezentacja firmy NOCO będzie miała miejsce w hali 4, stanowisko B95. 
W celu uzgodnienia terminu spotkania orgasnizator prosi o kontakt: slawomir.goslawski@no.co.

Źródlo: Informacja prasowa marki NOCO

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 7–8 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę