Nauka i zabawa z nowym E-Learningiem NGK

15.6.2011
Firma NGK wdrożyła nowoczesną wersję swojej internetowej aplikacji szkoleniowej - E-learning. Nowy E-learning jest bardziej interaktywny i przyjazny dla użytkownika, zawiera również znacznie więcej informacji.

Nowa wersja darmowej aplikacji E-Learning, dostępna na stronie www.ngk-elearning.com , umożliwia
samodzielne zapoznawanie się z czterema grupami produktów firmy NGK krok po kroku lub w dowolnej kolejności dzięki czytelnemu menu. Niezależnie od tego, czy użytkownik chce dowiedzieć się więcej o świecach zapłonowych, żarowych, czy też sondach lambda, każda z tych czterech części poprowadzi go od podstaw po wiedzę specjalistyczną. Zrozumiały język, trójwymiarowe obrazy i animacje oraz filmy video i elementy interaktywne objaśniane przez lektora ułatwiają przyswajanie informacji. W wędrówce przez poszczególne rozdziały towarzyszy użytkownikowi także „przewodnik" w postaci charakterystycznego mechanika, który wskazuje najważniejsze części E-learningu, udziela praktycznych porad i uprzyjemnia naukę. Oprócz nowej części na temat przewodów zapłonowych w nowym E-learningu znajdziemy znacznie więcej ciekawostek i innowacji. Użytkownik może zalogować się do chronionego hasłem własnego konta i korzystać z dodatkowych możliwości, np. sprawdzania, którą część E-Learningu już opanował, a z którymi jeszcze się nie zapoznał. Zarejestrowani użytkownicy mogą nawet sprawdzić swoją wiedzę w quizach zamieszczonych na końcu każdej sekcji. Pozytywny wynik wszystkich czterech części uprawnia do wydrukowania imiennego certyfikatu.

Bliższych informacji na temat sprzedaży produktów NGK udzielają importerzy i dystrybutorzy - adresy na stronie www.ngkntk.pl .

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę