Moc nagród w Olimpiadzie Mistrzów Bezpieczeństwa – w tym wyjazd do fabryki komponentów hamulcowych Boscha!

Moc nagród w Olimpiadzie Mistrzów Bezpieczeństwa Bosch
31.3.2024

Prowadzisz serwis samochodowy? Weź udział w Olimpiadzie Mistrzów Bezpieczeństwa i wygraj jedną z wielu nagród! Dołącz do promocji w Programie punktowym extra i weź udział w rywalizacjach w Klubie Experta Bosch. Do wygrania sprzęty AGD, odzież, elektronika, a dodatkowo dla najlepszych – wyjazd do Wrocławia połączony z wizytą w supernowoczesnej fabryce komponentów hamulcowych Boscha w Mirkowie!

Pierwszy etap: do 30.04 zarejestruj się w promocji Programu extra

Aby wziąć udział w Olimpiadzie, wystarczy do 30.04.2024 zarejestrować się w promocji „Siła hamowania” Programu punktowego extra na www.extra-program.pl

Powiązane firmy

Rejestrujesz się, zdobywasz nagrody rzeczowe (w tym nagrody gwarantowane!) lub punkty extra i pierwszą rywalizację w Olimpiadzie masz zaliczoną!

zasady Olimpiada Mistrzów Bezpieczeństwa

Rywalizacje w Klubie Experta Bosch

Kolejne rywalizacje odbywają się w Klubie Experta Bosch. Nie jesteś jeszcze członkiem Klubu? Wejdź na stronę Olimpiady na www.extra-program.pl i dowiedz się, jak dołączyć! 

Jako członek Klubu Experta Bosch zyskasz dostęp do specjalistycznej wiedzy z zakresu diagnostyki i naprawy samochodów, prawa, księgowości, zarządzania warsztatem oraz obsługi klienta. Będziesz mógł też zapoznać się z poradami technicznymi od innych użytkowników Klubu, obejrzeć filmy i korzystać z bezpłatnych szkoleń online. 

Weź udział w quizach wiedzy o hamulcach oraz Akademii Mistrzów Bezpieczeństwa w Klubie Experta Bosch i wygrywaj nagrody – w tym nagrody gwarantowane!

grafika Olimpiada Mistrzów Bezpieczeństwa

Nagroda główna – zwiedzanie fabryki Boscha w Mirkowie

Biorąc udział promocjach i rywalizacjach w Klubie na każdym etapie możesz wygrywać atrakcyjne nagrody rzeczowe. Jednocześnie grasz dodatkowo o nagrodę główną! Najlepsi zawodnicy we wszystkich rywalizacjach, pojadą do Wrocławia. Jedną z atrakcji w programie będzie wizyta w supernowoczesnej fabryce komponentów hamulcowych Boscha w Mirkowie. Będziesz mieć mieli niepowtarzalną okazję poznać sekrety innowacyjnej linii produkcyjnej.

Zobacz, jakie to proste!


Nie czekaj, wejdź na www.extra-program.pl i zarejestruj się w promocji extra już dziś! Powodzenia!

Artykuł sponsorowany Bosch

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.

Firma Bosch oferuje kompletny program wyposażenia warsztatów i stacji kontroli pojazdów oraz ok. 100 000 artykułów motoryzacyjnych do wszystkich marek samochodów osobowych i ciężarowych. Poza tym prowadzi doradztwo techniczne oraz szkolenia a także zarządza siecią autoryzowanych serwisów samochodowych pod nazwą Bosch Service i Auto Crew. Ponadto jest producentem wysokiej jakości części zamiennych, które czynią jazdę bezpieczną, przyjemną i przyjazną dla środowiska. Technologie i produkty firmy Bosch są stosowane w niemal wszystkich pojazdach na całym świecie.

Oferta:

  • części samochodowe: akumulatory, alternatory i rozruszniki, filtry, paski napędowe, zestawy rozrządu, przewody zapłonowe, świece zapłonowe, świece żarowe, układy hamulcowe, układy wtryskowe benzyny, układy wtryskowe oleju napędowego oraz ich podzespoły, systemy oczyszczania spalin denoxtronic i podzespoły, wycieraczki szyb samochodowych, reflektory, żarówki,
  • urządzenia diagnostyczne: przyrządy do diagnostyki silnika, testery usterek wraz z oprogramowaniem diagnostycznym ESI[tronic], analizatory spalin i dymomierze, linie diagnostyczne i rolki hamulcowe, przyrządy do ustawienia świateł i zbieżności kół, hamownie oraz stoły probiercze do pomp wtryskowych, warsztatowe ładowarki akumulatorów oraz testery akumulatorów.

W ofercie znajdują się również podnośniki, urządzenia do obsługi klimatyzacji, szarpaki, odciągi spalin, sprzęt do wymiany ogumienia (wyważarki, montażownice), systemy do pomiarów i napraw samochodów powypadkowych.

Profil Firmy

Bosch - Robert Bosch Sp. z o.o.