,,Medal Europejski 2012” dla AUTOPART S.A

16.11.2012

Akumulatory GALAXY GOLD zostały wyróżnione tytułem „Medal Europejski 2012” przyznawanym przez Business Centre Club przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego.

Mielecka firma już po raz drugi otrzymała Medal Europejski, tym razem za gamę akumulatorów GALAXY GOLD. Wyróżnienie dla spółki odebrał współwłaściciel firmy AUTOPART S.A. Marcin Bąk.

Medal Europejski dla akumulatorów wyprodukowanych przez mielecka fabrykę AUTOPART po raz kolejny potwierdza nowatorskie rozwiązania stosowane przez firmę, profesjonalizm jej działania oraz najwyższą jakość oferowanych produktów. Nagrodzone medalem akumulatory GALAXY GOLD wykonane są na bazie stopu wapniowo-srebrowego w technologii cięto-ciągnionej i charakteryzują się doskonałymi parametrami zarówno technicznymi jak i użytkowymi. Akumulatory GALAXY GOLD Ca-Ca są idealne dla nowych samochodów z dużą ilością odbiorników energii a także do pojazdów o dużej pojemności mocy silnika. W gamie GOLD znajdują się również akumulatory Super Heavy Duty czyli przeznaczone do samochodów ciężarowych pracujących w ekstremalnych warunkach oraz do pojazdów dalekobieżnych.

Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem promującym ideę Unii Europejskiej w środowisku przedsiębiorstw. W konkursie nagradzane są produkty i usługi, które odpowiadają europejskim standardom. Nominowany produkt musi spełniać wymagane prawem normy. Istotna jest także dynamika firmy, zdobyte nagrody oraz certyfikaty.

Motto konkursu brzmi: „Polska jakość na medal europejski"

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę