Marketparts kontynuuje swój rozwój

Marketparts kontynuuje swój rozwój Marketparts
18.10.2021

Marketparts jest wirtualnym rynkiem i portalem porównawczym dla segmentu sprzedaży hurtowej części zamiennych z interesującymi opcjami kupna i sprzedaży.

Użytkownicy tego narzędzia, założonego dwa lata temu, mogą wyszukiwać numery części OE i IAM pojedynczo lub według list zakupów zawierających do 2000 pozycji, porównywać różne oferty i kontaktować się bezpośrednio ze sprzedawcami, a wszystko to bez dodatkowych prowizji od sprzedaży.

Marketparts kontynuuje swój rozwój zdjęcie w treści artykułu

Na całym świecie z Marketparts korzysta już ponad 6000 profesjonalistów z branży części zamiennych, z czego 55% pochodzi z Europy – Polska jest tu jedną z najsilniej reprezentowanych lokalizacji, a dla firm eksportowych istnieją również liczne możliwości nawiązania nowych relacji biznesowych.

Dla producentów marek i dostawców oferowane są również usługi specjalne, takie jak sprzedaż nadwyżek magazynowych wraz z rozwiązaniami logistycznymi. W sumie na Marketparts jest reprezentowanych ponad 350 marek OE i IAM, które są dystrybuowane przez dystrybutorów lub bezpośrednio przez producenta.

Christophe Riberolle President of the BoardW ciągu ostatnich kilku miesięcy portal odnotował bardzo duży wzrost. 15-osobowy zespół z Francji rozpoczął działalność dwa lata temu z około 600 000 ofertami, dziś jest już 14 milionów trafień cenowych online, a celem jest osiągnięcie 20 milionów ofert do końca 2021 roku.

Christophe Riberolle
President of the Board

Dodatkowo, co tydzień znajdziesz nowe pakiety outletowe z mocno obniżonymi cenami na wyprzedaże i nadwyżki magazynowe.

Dystrybutorzy: zarejestruj się teraz za darmo, aby zaopatrzyć się w części do samochodów osobowych i ciężarowych oraz zaoszczędzić czas i pieniądze na zakupach. Oczywiście, możesz również oferować swoje części zamienne na sprzedaż.

Producenci: skontaktujcie się z Marketparts w celu uzyskania dodatkowych informacji na temat konkretnych ofert i usług.

logo Marketparts

hello@marketparts.com

www.marketparts.com