MAHA liderem w branży wyposażenia warsztatów i SKP

8.2.2017

Bawarska firma MAHA została oceniona jako światowy lider„Weltmarktführer 2016” w swojej branży, otrzymując wyróżnienie za międzynarodową aktywność i sukcesy jako przedsiębiorstwo wdrażające nowoczesne technologie i charakteryzujące się stabilnymi stosunkami własnościowymi z długoterminową wizją działania.

W zakrojonym na szeroką skalę projekcie pod nazwą „Weltmarktführer-Index“ wyłoniono w sposób obiektywny i transparentny wiodące przedsiębiorstwa z różnych branż. Efekt – firma MAHA została wyróżniona w kategorii budowy maszyn i urządzeń w zakresie „Wyposażenie warsztatów i stacji kontroli pojazdów”, co z pewnością jest bardzo dobrym zwieńczeniem dotychczasowych przedsiębiorczych działań firmy z Allgäu, dostarczającej profesjonalne urządzenia diagnostyczne, znanych od dawna na światowym rynku w tej branży.

- Wyróżnienie to motywuje nas do dalszej wytężonej pracy w umacnianiu naszej wiodącej pozycji rynkowej - podkreśla Markus Weber, Kierownik Działu Business Developmnet & Marketing w MAHA.

Źródło: Maha

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę