Lampy ksenonowe Philips WhiteVision gen2

Lampy ksenonowe Philips WhiteVision gen2 Philips
15.9.2022

Lampy ksenonowe Philips WhiteVision gen2 zapewniają efekt intensywnego, białego światła i emitują jaśniejsze, bardziej równomierne światło podczas jazdy. To znakomite uzupełnienie reflektorów ksenonowych, dopasowane do wyglądu źródeł światła LED pojazdu.

Możliwość szybkiego zauważenia i odczytania oznaczeń drogowych jest kluczowa podczas jazdy w ciemności. Lampy ksenonowe WhiteVision zapewniają intensywne, jednolite białe światło. W połączeniu z wysoką temperaturą barwową daje ono większy kontrast i lepsze odbicie od osób i przedmiotów, zapewniając przyjemniejszą i bardziej bezpieczną podróż.

Powiązane firmy

Lumileds Poland S.A.

Faktem jest, że wiele wypadków wynika ze zmęczenia i dekoncentracji kierowców. To bielsze światło pomaga utrzymać koncentrację i czujność na drodze w nocy.

Choć bardziej jaskrawe lampy poprawiają widoczność, to oślepiając kierowców z przeciwka stanowią zagrożenie także dla prowadzącego wyposażony w nie pojazd. Lampy ksenonowe WhiteVision 2. generacji z certyfikatem ECE emitują intensywne białe światło, spełniające wymagane normy, o barwie zharmonizowanej ze światłem LED. Emitowane światło zapewnia doskonałą widoczność, umożliwiając bezpieczniejszą jazdę, która nie zakłóca spokoju innym kierowcom.

Lampy ksenonowe Philips WhiteVision 2. generacji dają wysokiej jakości światło poprawiające widoczność nawet o 120% w porównaniu z normą minimalną określoną w przepisach. Lepsze oświetlenie poprawia widoczność, umożliwiając lepszą kontrolę nad pojazdem.

Źródło: Philips

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę