Ładowarka do pojazdów elektrycznych (tryb 2)

Ładowarka do pojazdów elektrycznych (tryb 2) Delphi Technologies
7.11.2022

W Delphi Technologies wierzymy, że pojazdy hybrydowe i elektryczne zyskają na popularności, gdy staną się praktyczne i dostępne dla przeciętnego konsumenta,  dlatego inwestujemy w technologię pozwalającą na korzystanie z globalnej infrastruktury stacji ładujących oferując zestaw do ładowania do pojazdów elektrycznych (EVSE).

Ładowarki firmy Delphi Technologies, umożliwiające ładowanie w trybie 2, pasują do gniazd ładowania hybryd typu plug-in (PHEV), pojazdów o napędzie elektrycznym (BEV) oraz istniejącej stacji ładowania EV, dzięki czemu można bezpieczne ładować pojazd w domu i w podróży. 

Powiązane firmy

Co wyróżnia Delphi

    • Doświadczenie w produkcji seryjnej dla wielu producentów OEM,
    • Uniwersalność – ładowanie pojazdu EV przy pomocy domowego gniazdka,
    • Idealny produkt do pojazdów PHEV/EV, przejeżdżających od 48 do 65 kilometrów dziennie, ładowanych w godzinach nocnych,
    • Przenośna ładowarka, którą bez problemu zmieścisz w bagażniku i, w razie potrzeby, naładujesz swój pojazd w trasie.

Ładowarki do pojazdów EV – sprawdzone na długożywotność

Ładowarki oferowane przez Delphi Technologies, umożliwiające ładowanie w trybie 2, są produkowane seryjnie dla wielu głównych producentów OEM. Sprawdzona konstrukcja ładowarek zapewnia niezawodność oraz wydajność spełniającą i znacznie przewyższającą wymagania stawiane przez normy motoryzacyjne (LV124). Zintegrowane z przewodem urządzenie sterujące i zabezpieczające (IC-CPD) pozwala kierowcom na bezpieczne ładowanie pojazdów elektrycznych o napędzie elektrycznym (BEV) i hybryd typu plug-in (PHEV) bez potrzeby korzystania z dedykowanego obwodu lub stacji ładującej EV.

ładowarka do samochodu elektrycznego

Solidna konstrukcja naszego urządzenia (ICC) sprawia, że jest ono nie tylko odporne na najechanie (norma IEC 62196-1 dot. wyposażenia), ale też na skrajne temperatury wahające się od -30°C do +50°C oraz do +70°C, jakie mogą wystąpić w czasie przechowywania. Dzięki doskonałej wodoszczelności przy zanurzaniu na głębokość 1 m, znacznie przekraczającej standardowe 5 cm* (IP67 Wysoka wodoszczelność – 1 metr), zintegrowane z przewodem urządzenie sterujące i zabezpieczające IC-CPD jest na tyle solidne, że stawi czoła nawet niesprzyjającym warunkom pogodowym.

Pragnąc zapewnić naszym urządzeniom przynajmniej taką samą żywotność jak akumulatorom w pojazdach elektrycznych, urządzenia IC-CPD zostały zaprojektowane z myślą o obsłudze ponad 10 000 cykli łączenia – co przekłada się na żywotność wynoszącą 9 lat przy ładowaniu pojazdu nawet 3 razy dziennie!

Bezpieczne ładowanie chroniące kierowcę i jego pojazd EV

Podczas pracy z urządzeniami elektrycznymi naszym priorytetem jest zachowanie bezpieczeństwa. Ładowarka Delphi Technologies do ładowania pojazdów elektrycznych w trybie 2 jest w pełni zgodna z normą IEC 62752, dzięki czemu chroni kierowcę i jego pojazd przed niebezpiecznymi awariami, które mogą skutkować uszkodzeniami, porażeniem prądem, pożarem itp.

ładowarka do pojazdu elektrycznego

Zabezpieczenie przeciwporażeniowe: Prawidłowe podłączenie wtyku ładowarki do gniazda ładowania w pojeździe gwarantuje, że wszystkie punkty styku i gniazda są w pełni zabezpieczone przed kontaktem. Urządzenie różnicowoprądowe (RCD) typu B wykrywa prąd zwarciowy i blokuje ładowanie.

Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Za monitorowanie temperatury odpowiedzialne są podwójne czujniki temperatury we wtyczce sieciowej i czujniki znajdujące się wewnątrz urządzenia kontrolnego ICC.

Zabezpieczenie przeciwzwarciowe: Możliwość uniknięcia zwarcia – IC-CPD chroni przed wystąpieniem zwarć w pojeździe.

Zabezpieczenie przepięciowe: IC-CPD chroni pojazdy elektryczne przed przepięciami.

Artykuł sponsorowany Delphi Technologies

Delphi Technologies

Delphi Technologies

Od ponad wieku firma Delphi z pasją projektuje i wytwarza części pozwalające pojazdom na całym świecie na lepszą, dłuższą i bardziej efektywną eksploatację.

Nowoczesne technologie Delphi pokrywają każdy aspekt funkcjonowania pojazdu, począwszy od elektroniki, układu kierowniczego i zawieszenia, poprzez układy hamulcowe, klimatyzację, zarządzanie silnikiem, aż po systemy paliwowe – niezależnie, czy pojazd jest hybrydowy, napędzany silnikiem benzynowym czy dieslem. Celem Delphi jest wdrażanie innowacji zapewniających większe bezpieczeństwo pojazdu, lepszą łączność i ochronę środowiska.

Oferta:

Wybierając części Delphi, decydujesz się na wysoką jakość oryginalnego wyposażenia OE oraz idealnie dostosowane części, zapewniające długą żywotność i wyjątkową wydajność. Gdy pojazdy trafią do Twojego warsztatu, możesz je naprawić i wydać klientowi z czystym sumieniem.

Oferta części Delphi to:

 • klimatyzacja i układ chłodzenia,
 • układ hamulcowy,
 • układ kierowniczy i zawieszenie,
 • zarządzanie silnikiem,
 • zapłon,
 • układ paliwowy,
 • systemy Diesla,
 • diagnostyka.

Zalety produktów Delphi:

 • stuletnie doświadczenie w branży OE i dostawy do największych producentów samochodów na świecie,
 • dziedzictwo i wiedza OE wykorzystywane w każdej części przeznaczonej na aftermarket,
 • kompleksowa oferta do szerokiej gamy modeli pojazdów niezależnie od producenta, czy daty produkcji,
 • wsparcie techniczne za pomocą narzędzi, porad i szkoleń.

Profil Firmy

Delphi Technologies