Koncept warsztatowy – ZF – autoExpert nominuje

Koncept warsztatowy – ZF – autoExpert nominuje

Kategoria w konkursie: części i akcesoria warsztatowe

ZF [pro]Tech to globalny koncept skierowany do niezależnych warsztatów samochodów osobowych i dostawczych. W tym roku koncept świętuje już 5 lat działalności napolskim rynku, a jego podstawowym celem jest udzielanie bezpośredniego wsparcia technicznego pracownikom warsztatów przy pracy z produktami marek ZF Aftermarket: Lemförder, Sachs, TRW i ZF.

Partnerstwo ZF [pro]Tech to gwarancja najnowszej wiedzy technicznej oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji przez pracowników warsztatów poprzez dostęp do instrukcji montażowych, akcji serwisowych producentów pojazdów, portalu online, informacji technicznych, a także osobisty kontakt dedykowanych opiekunów oraz praktyczne szkolenia techniczne.

ZF [pro]Tech to także wsparcie mechaników w rozwoju i wyzwaniach związanych z serwisowaniem i naprawą pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

ZF_proTech_koncept-warsztatowy ZF Aftermarket

Oprócz szkoleń z zakresu układu przeniesienia napędu, zawieszenia, układów hamulcowych i kierowniczych, w tym roku do oferty wprowadzony został nowy temat szkoleniowy: Systemy wspomagające kierowcę ADAS. W odpowiedzi na potrzeby naszych Partnerów oferta szkoleniowa zostanie rozszerzona także w zakresie serwisowania skrzyń biegów ZF z serii 9HP, a także dwusprzęgłowych skrzyń DSG.

Kierownik konceptu:
Maciej Fedorowicz

ZF Automotive Systems Poland,
ZF Aftermarket
protech.zf-aftermarket.pl@zf.com
infolinia Hella Gutmann: 800 42 55 66
protech.zf.com/pl

ZF
ZF Aftermarket

ZF Aftermarket

ZF Aftermarket to światowy dostawca części OE  na rynku części zamiennych i jedna z dywizji globalnego koncernu technologicznego ZF Friedrichshafen AG, który dostarcza rozwiązania dla samochodów osobowych, komercyjnych oraz dla przemysłu, wspierając w ten sposób rozwój mobilności nowej generacji.

ZF Aftermarket oferuje:

  • elementy układu kierowniczego i zawieszenia oraz elementy  gumowo-metalowe marki LEMFÖRDER,
  • amortyzatory, sprężyny, sprzęgła i koła dwumasowe marki SACHS,
  • części układu kierowniczego, zawieszenia oraz hamulcowego marki TRW,
  • a także podzespoły marki ZF, takie jak części do skrzyń biegów oraz zestawy olejowe.

Więcej informacji o firmie, produktach, usługach i programie lojalnościowym:  aftermarket.zf.com/pl     http://www.zf.com

Koncept warsztatowy ZF [pro]Tech

Program lojalnościowy ZF [pro]Points

Śledź nas na stronach firmowych TRW oraz SACHS na Facebooku.

Profil Firmy

ZF Aftermarket