Każda część jest ważna!

Film Inter Cars: Każda część jest ważna! Inter Cars
12.1.2023

Zarówno w biznesie, jak i w codziennym życiu wsparcie zaufanego partnera to jeden z kluczowych obszarów zapewniających sukces. Inter Cars każdego dnia dokłada starań, aby w oczach swoich klientów być postrzegany jako najbardziej zaufany wspólnik. O tym właśnie traktuje najnowszy film wizerunkowy zrealizowany przez polskiego dystrybutora.

„Każda część jest ważna” to historia, mówiąca o zaufaniu i wsparciu bliskich. Film jest opowieścią bezpośrednio nawiązującą do naszego hasła „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy”, które znakomicie oddaje naszą filozofię biznesu. Film jest przykładem marketingu narracyjnego opartego na emocjach i opowiadaniu pewnej historii, która łączy ojca z córką nie tylko dzięki ich rodzicielskiej relacji, ale także dzięki miłości do tworzenia i wspierania się. Ta historia zwraca również uwagę na zawód mechanika jako profesję pełną pasji, satysfakcji i zapału do pracy – mówi Joanna Król, Z-ca Dyrektora ds. PR i Komunikacji Międzynarodowej.

Film „Każda część jest ważna” stworzony został we współpracy z krakowską agencją BeDigital i domem produkcyjnym Hi!Stories. Film został przygotowany również w wersji angielskiej dla spółek oraz anglojęzycznych partnerów Inter Cars.

grafika film Inter Cars

#razemzintercars #intercarstogether #naprawiamzintercars #wybieramintercars

Artykuł sponsorowany Inter-Cars

Inter Cars SA

Inter Cars SA

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej. Posiada w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.

Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W lipcu 2007 r. spółka podpisała porozumienie o połączeniu z firmą JC Auto - liderem w segmencie części do samochodów japońskich i koreańskich. Dzięki fuzji na polskim i europejskim rynku motoryzacyjnym wzmocniła się istotnie rola Inter Cars SA, której celem strategicznym jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Inter Cars SA posiada obecnie 153 filie w kraju (w tym 3 filie przemysłowe, 4 autobusowe i 5 stricte z asortymentem motocyklowym, 84 filii ciężarowych) oraz 106 oddziałów w Europie (Czechy, Bułgaria, Słowacja, Ukraina, Litwa, Węgry, Chorwacja, Łotwa, Włochy, Rumunia). W ofercie spółki znajduje się ponad milion różnych części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych oraz części zamiennych i akcesoriów do naczep, przyczep, autobusów i maszyn rolniczych. Bez względu na to czy samochód jest marką europejską czy azjatycką, klienci mają pod ręką pełny asortyment części oraz dużą ilość narzędzi i wyposażenia warsztatowego. Taka różnorodność sprawia, że w tej chwili jest to najbogatsza oferta w Polsce.

Obok dystrybucji części, firma prowadzi sprzedaż legendarnych marek motocykli Triumph i Ducati (poprzez sieć placówek o nazwie Inter Motors) oraz części i akcesoriów do innych motocykli. Inter Cars SA jest także właścicielem dwóch spółek produkcyjnych: Lauber Sp. z o.o. zajmującej się regeneracją części samochodowych oraz Feber Sp. z o.o. produkującej przyczepy i naczepy. Dbając o najwyższą jakość obsługi w warsztatach naszych klientów, oferujemy szeroki wachlarz szkoleń dla mechaników i właścicieli firm.

Oferta:

Posiadamy w ofercie akumulatory motocyklowe od czterech producentów: YUASA, VARTA, EXIDE oraz 4RIDE.

YUASA, VARTA, EXIDE to renomowane marki plasujące się w światowej czołówce producentów akumulatorowych.

4RIDE jest marką własną Inter Cars SA, która powstała z myślą o osiągnięciu maksymalnie wysokiej jakości produktu przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Profil Firmy

Inter Cars SA