Jak rozwinąć usługi tunigowe w warsztacie?

Asortyment tuningowy w Inter Cars Inter Cars

Samochody tuningowe stanowią niszę na rynku, jednak liczba ich pasjonatów stale się zwiększa. Jednocześnie wiele rozwiązań z tego obszaru można zaoferować kierowcom, którzy nie są zadeklarowanym fanami tuningu. Dzisiaj możesz poznać lepiej ten segment motoryzacji, dzięki Centrum Kompetencji Tuningowych.

Eksperci Centrum Kompetencji Tuningowych dostępni są dla klientów pod adresem email ckt@intercars.eu oraz pod nr tel. (+48) 801 801 770. Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

 

Tuning w sklepie Inter Cars to niskie ceny, promocje i duży wybór produktów, a od dzisiaj także Centrum Kompetencji Tuningowych – nowa infolinia techniczna, dostępną od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Dzięki niej klienci firmy mogą uzyskać lepsze wsparcie techniczne w obszarze części i usług tuningowych oraz wygodnie złożyć zamówienie na taki asortyment.

Asortyment tuningowy w Inter Cars to m.in. sportowe i off-roadowe opony, amortyzatory i hamulce, a także filtry stożkowe. Zainteresowani nimi mogą być klienci, dla których motoryzacja jest wielką pasja oraz kierowcy, którzy poszukują dla swoich aut części, które spełnią niecodzienne wymagania. Centrum Kompetencji Tunigowych pomoże polskim warsztatom odpowiedzieć na ich potrzeby.

Kompendium wiedzy i promocje na dedykowanej stronie

W związku z działalnością infolinii, uruchomiona została także nowa strona internetowa, wzbogacona o treści edukacyjne i najlepsze oferty ze sfery tuningu. Jest to kolejna odpowiedź na rosnące wymagania rynku – poprzez Centrum Kompetencji Tuningowych Inter Cars wychodzi naprzeciw potrzebom coraz szerszej grupy klientów.

Na dedykowanej stronie – https://elink.intercars.eu/tuning – można przeczytać artykuły techniczne w formie poradników, zapoznać się z najpopularniejszymi liniami produktowym oraz uzyskać dane kontaktowe do ekspertów w tym obszarze.

Eksperci Inter Cars zapewniają najlepsze wsparcie techniczne, np. pomagając w rozwiązaniu konkretnych problemów związanych z zamówionymi produktami. Klienci mogą otrzymać wskazówki, rady oraz instrukcje dotyczące instalacji, konfiguracji i użytkowania części i akcesoriów dostępnych w ofercie dystrybutora. 

Wsparcie w dobraniu części i zamówieniu

Dobranie właściwych rozwiązań oraz złożenie zamówienia na części do samochodów off-roadowych oraz tuningowanych jest dzięki nowej usłudze i stronie Inter Cars zdecydowanie prostsze.

Infolinia Centrum Kompetencji Tuningowych umożliwia szybkie i wygodne złożenie zamówienia. Nasi konsultanci pomagają klientom w wyborze odpowiednich produktów, udzielają informacji na temat cen i dostępności, a także przeprowadzają proces składania zamówienia. Zapewniamy pełną dostępność i odpowiednie terminy realizacji. Przykładowo, jeśli klienci potrzebują uzyskać informacje na temat dostępności danego produktu lub terminu realizacji zamówienia, nasz zespół infolinii jest do ich pełnej dyspozycji. Udzielamy aktualnych informacji na temat stanu magazynowego oraz szacowanych terminów wysyłki 

– mówi Piotr Grzyb, Junior Product Expert w PL HQ Car Installations and Tuning w Inter Cars.

Źródło: Inter Cars


 

Inter Cars SA

Inter Cars SA

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej. Posiada w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów.

Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W lipcu 2007 r. spółka podpisała porozumienie o połączeniu z firmą JC Auto - liderem w segmencie części do samochodów japońskich i koreańskich. Dzięki fuzji na polskim i europejskim rynku motoryzacyjnym wzmocniła się istotnie rola Inter Cars SA, której celem strategicznym jest utrzymanie pozycji lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Inter Cars SA posiada obecnie 153 filie w kraju (w tym 3 filie przemysłowe, 4 autobusowe i 5 stricte z asortymentem motocyklowym, 84 filii ciężarowych) oraz 106 oddziałów w Europie (Czechy, Bułgaria, Słowacja, Ukraina, Litwa, Węgry, Chorwacja, Łotwa, Włochy, Rumunia). W ofercie spółki znajduje się ponad milion różnych części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych oraz części zamiennych i akcesoriów do naczep, przyczep, autobusów i maszyn rolniczych. Bez względu na to czy samochód jest marką europejską czy azjatycką, klienci mają pod ręką pełny asortyment części oraz dużą ilość narzędzi i wyposażenia warsztatowego. Taka różnorodność sprawia, że w tej chwili jest to najbogatsza oferta w Polsce.

Obok dystrybucji części, firma prowadzi sprzedaż legendarnych marek motocykli Triumph i Ducati (poprzez sieć placówek o nazwie Inter Motors) oraz części i akcesoriów do innych motocykli. Inter Cars SA jest także właścicielem dwóch spółek produkcyjnych: Lauber Sp. z o.o. zajmującej się regeneracją części samochodowych oraz Feber Sp. z o.o. produkującej przyczepy i naczepy. Dbając o najwyższą jakość obsługi w warsztatach naszych klientów, oferujemy szeroki wachlarz szkoleń dla mechaników i właścicieli firm.

Oferta:

Posiadamy w ofercie akumulatory motocyklowe od czterech producentów: YUASA, VARTA, EXIDE oraz 4RIDE.

YUASA, VARTA, EXIDE to renomowane marki plasujące się w światowej czołówce producentów akumulatorowych.

4RIDE jest marką własną Inter Cars SA, która powstała z myślą o osiągnięciu maksymalnie wysokiej jakości produktu przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Profil Firmy

Inter Cars SA