Innowacyjne poszycie urządzeń lakierniczych

SAIMA MECCANICA SpA
11.12.2020
Reklama
Reklama

Producent urządzeń lakierniczych SAIMA MECCANICA SpA wprowadził nowy materiał poszycia zewnętrznego Silver Look dostępny dla kabin lakierniczych, stref przygotowawczych i pomieszczeń mieszalni lakierów.

Poszycie Silver Look to uplastyczniona blacha, którą wstępnie pokrywa się warstwą lakieru i następnie laminuje się folią PET. Dzięki swoim doskonałym właściwościom technicznym produkt jest całkowicie nietoksyczny, a dzięki możliwości recyklingu pozytywnie wpływa na aspekt ochrony środowiska.

Poszycie Silver Look jest łatwe w czyszczeniu (w przeciwieństwie do INOX) i odporne na korozyjne działanie kwasów. Wprowadzony przez SAIMA MECCANICA SpA nowy materiał poszycia reprezentuje jedną z najbardziej efektywnych technologii dostępnych obecnie na rynku powlekanych stali.

Więcej informacji na stronie www.fbd.pl

Źródło: FBD

Reklama
Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama