Innowacyjne poszycie urządzeń lakierniczych

Innowacyjne poszycie urządzeń lakierniczych SAIMA MECCANICA SpA
11.12.2020

Producent urządzeń lakierniczych SAIMA MECCANICA SpA wprowadził nowy materiał poszycia zewnętrznego Silver Look dostępny dla kabin lakierniczych, stref przygotowawczych i pomieszczeń mieszalni lakierów.

Poszycie Silver Look to uplastyczniona blacha, którą wstępnie pokrywa się warstwą lakieru i następnie laminuje się folią PET. Dzięki swoim doskonałym właściwościom technicznym produkt jest całkowicie nietoksyczny, a dzięki możliwości recyklingu pozytywnie wpływa na aspekt ochrony środowiska.

Poszycie Silver Look jest łatwe w czyszczeniu (w przeciwieństwie do INOX) i odporne na korozyjne działanie kwasów. Wprowadzony przez SAIMA MECCANICA SpA nowy materiał poszycia reprezentuje jedną z najbardziej efektywnych technologii dostępnych obecnie na rynku powlekanych stali.

Więcej informacji na stronie www.fbd.pl

Źródło: FBD

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę