Hak holowniczy: W13 – Steinhof – Nominacja: Produkt Roku 2024

Hak holowniczy: W13 – Steinhof – Produkt Roku 2024

Kategoria w konkursie: części i akcesoria

Oferta Steinhof powiększyła się o najnowszy hak holowniczy W13. Za pomocą jednego naciśnięcia przycisku w bagażniku, podnosimy funkcjonalność pojazdu. Automatyczny mechanizm wysuwania kuli haka holowniczego w kilka sekund przygotowuje W13 do użytku. Sygnał dźwiękowy informuje o rozpoczętej procedurze wysuwania lub chowania mechanizmu.

Estetycznie schowany mechanizm kuli W13 sprawdzi się idealnie podczas zagranicznych podróży. Na terenie Unii Europejskiej w wielu państwach wspólnoty nieużywany hak holowniczy musi być zdemontowany. Teraz można go schować przy naciśnięciu jednego przycisku.

Powiązane firmy

Steinhof Sp. z o.o.

steinhof qr W katalogu Steinhof znajdują się najpopularniejsze
 modele samochodów w Polsce,
 które mogą już skorzystać ze wszystkich zalet kuli W13.

Konkurs

Steinhof Sp. z o.o.

Steinhof Sp. z o.o.

Kiedy w 1960 roku Stanisław Steinhof wraz z kilkoma pracownikami zaczynał produkcję w przydomowym warsztacie, jego celem było stworzenie firmy z polskim kapitałem, która odniesie sukces. Dziś spółka Steinhof z 230 pracownikami, 3 oddziałami, 2 profesjonalnymi serwisami samochodowymi o łącznej powierzchni ponad 15 000 m2 jest jednym z największych producentów haków holowniczych w Europie oraz jednym z największych producentów klocków hamulcowych w Polsce – zarówno do samochodów osobowych, jak również ciężarowych.

Historia spółki Steinhof to historia sukcesu, pokazująca drogę, jaką niewielka, rodzinna firma z bogatą tradycją przebyła od dnia założenia do dnia dzisiejszego. Wieloletnie doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie, innowacyjne działania, odważne decyzje, jak również wysoka jakość produktów i ich trwałość są znakiem rozpoznawczym marki Steinhof.

Profil Firmy

Steinhof Sp. z o.o.

Konkurs