Finał programu Master Mechanik – relacja video

Inter Cars
3.11.2017

O finale Master Mechanik 2017, jaki się odbył podczas 16. Targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars, już informowaliśmy. Teraz mamy jeszcze krótką relację video z tego wydarzenia.

W finale programu Master Mechanik 2017, który odbył się podczas 16. Targów Inter Cars na błoniach PGE Narodowego, uczestniczyło 10 mechaników z warsztatów osobowych oraz 10 pracowników serwisów, zajmujących się naprawą pojazdów ciężarowych. To najlepsi z najlepszych, którzy w pierwszym etapie konkursu, realizowanym w formie rywalizacji online, pokonali 2000 konkurentów.

Reklama

Przypomnijmy, że ostatecznie w kategorii osobowej najlepszy okazał się Mariusz Szewczyk z Moto Service Worwa w Nowym Targu. Drugie miejsce zajął Paweł Smoliński z SP Service, a trzecie – Łukasz Bogus z Auto-Bogus.

W drugiej kategorii zwyciężył Krzysztof Romańczyk z Truck Partner, który już po raz trzeci zwyciężył w tym konkursie. Na drugim miejscu uplasował się Marcin Filipczyk z serwisu Mechmar, a na trzecim Dawid Ziętek, reprezentujący Warsztat Samochodowy Andrzej Kapuśniak.

Powiązane firmy

Reklama

  

Źródło: Inter Cars

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę