Filtry przeciwpyłkowe EUROREPAR do samochodów różnych marek

Filtry przeciwpyłkowe EUROREPAR
5.5.2020

W obecnych czasach oddychanie maksymalnie czystym powietrzem staje się jeszcze ważniejsze niż było do tej pory. Podczas użytkowania samochodu poprawienie jakości powietrza w jego wnętrzu ułatwia między innymi filtr przeciwpyłkowy (lub zestaw takich filtrów).

W ofercie Groupe PSA jest gama części EUROREPAR zawierająca ponad 200 różnego rodzaju filtrów przeciwpyłkowych.  Są to zarówno filtry standardowe, które zatrzymują głównie cząstki kurzu i szkodliwych pyłów, jak i węglowe, które blokują także dostęp substancji gazowych i nieprzyjemnych zapachów do wnętrza kabiny pasażerskiej pojazdu.

Filtry przeciwpyłkowe EUROREPAR pokrywają ponad 90% zapotrzebowania europejskiego parku samochodów. Warto pamiętać, że sprawny filtr poprawia także jakość pracy układu klimatyzacji, podnosząc wyraźnie komfort podróżujących.

Filtry przeciwpyłkowe EUROREPAR do samochodów różnych marek zdjęcie w treści artykułu

Szczegóły na stronie https://www.eurorepar.com/PL-pl/p/1784/Nasza-gama/Filtry/Filtry-przeciwpyłkowe

Źródło: Groupe PSA

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę