febi rozszerza ofertę o ponad 150 rozruszników i alternatorów

Rozruszniki i alternatory febi Ferdinand Bilstein Polska

Firma febi – jedna z trzech należących do bilstein group marek części zamiennych dla motoryzacji – uzupełnia właśnie swoją ofertę ponad 150 pozycjami rozruszników i alternatorów. Asortyment ten pozwala na pokrycie odpowiednio ponad 15 000 - w przypadku rozruszników i ponad 12 000 – w przypadku alternatorów – popularnych modeli samochodów osobowych i ciężarowych. 

febi nigdy nie zatrzymuje się i nie przestaje myśleć o rozwoju. Dzięki znaczącym nakładom w analitykę i badania niezależnego rynku części zamiennych już i tak obszerny asortyment rozruszników i alternatorów dostępnych w centralnym magazynie w Ennepetal będzie nadal powiększany. Rozwój dotyczył będzie również produktów do najnowszych modeli samochodów wyposażonych w układ miękkiej hybrydy o napięciu 48V. 

Co więcej, febi jako uzupełnienie gamy rozruszników i alternatorów oferuje również szeroki asortyment pasków, sprzęgiełek alternatora, rolek i napinaczy paska napędu osprzętu. Umożliwia to warsztatom przeprowadzenie szybkiej i bezproblemowej naprawy. 

Podobnie jak ponad 70 000 części zamiennych ze stale rosnącej oferty, wszystkie rozruszniki i alternatory febi produkowane są według najbardziej restrykcyjnych standardów jakościowych OE – pod kątem łatwości montażu, trwałości i niezawodności. A więc na wszystkich tych cechach, na których mogą w pełni polegać warsztaty, dystrybutorzy i oczywiście kierowcy – dzień po dniu, kilometr po kilometrze. 

Dzięki kompetencjom w produkcji sięgającym 180 lat wstecz febi doskonale zdaje sobie sprawę, jakim wyzwaniem jest dostarczanie części zamiennych, które zawsze spełniają niezbędne do przeprowadzenia skutecznych i profesjonalnych napraw, najwyższe kryteria pod względem konstrukcji, testów oraz produkcji.

Podejście takie podkreśla fakt, że wszystkie produkty z katalogu febi, w tym szybko rosnący asortyment rozruszników i alternatorów, objęte są trzyletnią gwarancją producenta. 

Wszystkie oferowane przez febi rozruszniki i alternatory są całkowicie nowymi produktami. Do ich produkcji nie są stosowane elementy regenerowane, a ich zakup nie jest dodatkowo obciążony koniecznością uiszczenia kaucji lub zwrotu starej części. Pozwala to nie tylko zapewnić najwyższą jakość zgodnie z filozofią oferowania wyłącznie części zamiennych w jakości OE. W ten sposób eliminujemy również negatywny wpływ na środowisko naturalne związany z logistyką. Ponadto warsztaty nie muszą czekać na odesłanie części po regeneracji.

Dzięki sieci 22 oddziałów i przedstawicielstw w ponad 70 krajach oraz dostępności w przynajmniej 170, nikt inny nie zna niezależnego rynku części zamiennych tak dogłębnie jak febi. 

Te kompetencje i doświadczenie oznaczają, że warsztaty mogą zamawiać i montować elementy febi zawsze z pełnym zaufaniem, że otrzymają właściwy produkt, we właściwym miejscu i we właściwym czasie. Szybko rosnący asortyment rozruszników i alternatorów jest doskonałym przykładem takiego podejścia.

Asortyment rozruszników i alternatorów można znaleźć w wyszukiwarce partsfinder – katalogu online z częściami zamiennymi bilstein group.

Artykuł sponsorowany Ferdinand Bilstein Polska

Ferdinand Bilstein Polska Sp. z o.o.

Ferdinand Bilstein Polska Sp. z o.o.

Grupa bilstein to wiodący, światowy specjalista na rynku części zamiennych, oferujący rozwiązania dla wszystkich spotykanych pojazdów osobowych i użytkowych.

Grupa bilstein łączy w sobie wysoką jakość, zorientowanie na potrzeby klienta oraz wieloletnie doświadczenie producenta i dostawcy.

Rodzinna, niezależna od koncernów grupa przedsiębiorstw skupia pod jednym dachem tradycyjne marki febi, SWAG oraz Blue Print.

Skupione w jednej grupie marki febi, SWAG i Blue Print, razem i każda z osobna, są synonimem części zamiennych o wysokiej jakości, spełniających wymagania pierwszego montażu.

Szeroki i bogaty asortyment obejmuje 47.000 różnych produktów spełniających najwyższe wymagania w zakresie jakości i pewności montażu.Uzupełnieniem unikalnej oferty są praktyczne rozwiązania z zakresu serwisu i obsługi klienta, zawsze dostępne w odpowiednim miejscu i czasie - w niezależnych warsztatach.

Oferta:

 

febi
"SOLUTIONS DRIVEN BY YOU"
Od chwili założenia w roku 1844 febi bilstein, znany na świecie producent i dostawca, jest synonimem innowacji w zakresie produkcji i obsługi klienta. Wysokie wymagania jakościowe mają odzwierciedlenie w precyzyjnych częściach wytwarzanych w zakładzie produkcyjnym w Ennepetal. Oferta obejmuje ponad 22.000 części zamiennych do praktycznie wszystkich samochodów osobowych i użytkowych. Na stale rosnące wymagania rynku febi bilstein odpowiada wieloletnim doświadczeniem oraz najnowocześniejszą technologią produkcji.

Blue Print
Kompletna oferta do samochodów azjatyckich i amerykańskich.

Od roku 1994 Blue Print oferuje kompletny asortyment części do samochodów osobowych produkcji azjatyckiej i amerykańskiej. Asortyment obejmujący 22.000 referencji pokrywa zapotrzebowanie również na produkty niszowe, specjalne narzędzia oraz informacje techniczne i wskazówki montażowe. Obok wysokiej jakości części, podstawę działalności brytyjskiego Automotive Distributors Ltd. (ADL) stanowi koncentracja na właściwej obsłudze klienta. Nie tylko wysoka dostępność, ale również szybkie i proste wyszukiwanie części są zaletami współpracy z marką Blue Print. W pełni funkcjonalne oprogramowanie on-line do wyszukiwania i identyfikacji części Blue Print LIVE! jest uznawane za jeden z najobszerniejszych i najbardziej precyzyjnych katalogów w branży. W każdym przypadku umożliwia szybką identyfikację odpowiedniej części zamiennej.

SWAG
Szeroka oferta dla sklepów (handlu) i warsztatów
Znana na całym świecie marka SWAG to synonim najwyższej jakości i krótkiego czasu realizacji zamówień. Dystrybutorzy i warsztaty doceniają jakość i wzorowy serwis firmy założonej w 1954 roku. Dzięki asortymentowi ponad 14.000 referencji SWAG oferuje szeroką gamę części zamiennych do większości europejskich marek i modeli samochodów. Części zamienne SWAG to jakość pierwszego montażu. Restrykcyjne badania jakościowe wszystkich oferowanych części zamiennych przewyższają nawet te wymogi, które są regulowane aktami prawnymi. Dzięki temu klienci i partnerzy darzą firmę zaufaniem, a SWAG jest jedną z najsilniejszych marek cieszących się doskonałą opinią.

Profil Firmy

Ferdinand Bilstein Polska Sp. z o.o.