Ferdinand Bilstein Polska Sp. z o.o.
Ferdinand Bilstein Polska Sp. z o.o.

Ferdinand Bilstein Polska Sp. z o.o.

Plac Przymierza 6, 03-944 Warszawa, PL

http://www.bilsteingroup.com

O FIRMIE

Grupa bilstein to wiodący, światowy specjalista na rynku części zamiennych, oferujący rozwiązania dla wszystkich spotykanych pojazdów osobowych i użytkowych.

Grupa bilstein łączy w sobie wysoką jakość, zorientowanie na potrzeby klienta oraz wieloletnie doświadczenie producenta i dostawcy.

Rodzinna, niezależna od koncernów grupa przedsiębiorstw skupia pod jednym dachem tradycyjne marki febi, SWAG oraz Blue Print.

Skupione w jednej grupie marki febi, SWAG i Blue Print, razem i każda z osobna, są synonimem części zamiennych o wysokiej jakości, spełniających wymagania pierwszego montażu.

Szeroki i bogaty asortyment obejmuje 47.000 różnych produktów spełniających najwyższe wymagania w zakresie jakości i pewności montażu.Uzupełnieniem unikalnej oferty są praktyczne rozwiązania z zakresu serwisu i obsługi klienta, zawsze dostępne w odpowiednim miejscu i czasie - w niezależnych warsztatach.

Oferta:

 

febi
"SOLUTIONS DRIVEN BY YOU"
Od chwili założenia w roku 1844 febi bilstein, znany na świecie producent i dostawca, jest synonimem innowacji w zakresie produkcji i obsługi klienta. Wysokie wymagania jakościowe mają odzwierciedlenie w precyzyjnych częściach wytwarzanych w zakładzie produkcyjnym w Ennepetal. Oferta obejmuje ponad 22.000 części zamiennych do praktycznie wszystkich samochodów osobowych i użytkowych. Na stale rosnące wymagania rynku febi bilstein odpowiada wieloletnim doświadczeniem oraz najnowocześniejszą technologią produkcji.

Blue Print
Kompletna oferta do samochodów azjatyckich i amerykańskich.

Od roku 1994 Blue Print oferuje kompletny asortyment części do samochodów osobowych produkcji azjatyckiej i amerykańskiej. Asortyment obejmujący 22.000 referencji pokrywa zapotrzebowanie również na produkty niszowe, specjalne narzędzia oraz informacje techniczne i wskazówki montażowe. Obok wysokiej jakości części, podstawę działalności brytyjskiego Automotive Distributors Ltd. (ADL) stanowi koncentracja na właściwej obsłudze klienta. Nie tylko wysoka dostępność, ale również szybkie i proste wyszukiwanie części są zaletami współpracy z marką Blue Print. W pełni funkcjonalne oprogramowanie on-line do wyszukiwania i identyfikacji części Blue Print LIVE! jest uznawane za jeden z najobszerniejszych i najbardziej precyzyjnych katalogów w branży. W każdym przypadku umożliwia szybką identyfikację odpowiedniej części zamiennej.

SWAG
Szeroka oferta dla sklepów (handlu) i warsztatów
Znana na całym świecie marka SWAG to synonim najwyższej jakości i krótkiego czasu realizacji zamówień. Dystrybutorzy i warsztaty doceniają jakość i wzorowy serwis firmy założonej w 1954 roku. Dzięki asortymentowi ponad 14.000 referencji SWAG oferuje szeroką gamę części zamiennych do większości europejskich marek i modeli samochodów. Części zamienne SWAG to jakość pierwszego montażu. Restrykcyjne badania jakościowe wszystkich oferowanych części zamiennych przewyższają nawet te wymogi, które są regulowane aktami prawnymi. Dzięki temu klienci i partnerzy darzą firmę zaufaniem, a SWAG jest jedną z najsilniejszych marek cieszących się doskonałą opinią.