Eliminacje do 13. edycji Międzynarodowego Konkursu na najlepszego lakiernika R-M już niedługo

R-M
6.3.2020
Reklama
Reklama

R-M rozpoczyna poszukiwania najbardziej utalentowanych lakierników w branży. 13. edycja Międzynarodowego Konkursu na Najlepszego Lakiernika R-M odbędzie się w Europie, Afryce, Azji i Ameryce Północnej. Po raz pierwszy w konkursie udział wezmą również Chiny i Maroko. Motto „Utalentowani lakiernicy, szybkie rozwiązania – cyfrowy świat, odpowiedzialność” łączy aspekty szybkich procesów i rozwiązań cyfrowych z koncepcją zrównoważonego rozwoju.

Eliminacje w Polsce odbędą się przez test on-line. Wyłonionych zostanie 4 laureatów, którzy 10 marca 2020 roku w Centrum Szkoleniowym Grupy CSV w Szczecinie zmierzą się o tytuł Najlepszego Lakiernika R-M w Polsce.

Reklama

Finaliści krajowych konkursów będą reprezentowali swój kraj w Międzynarodowym finale w Centrum szkoleniowym RCC we Francji od 22 do 24 września 2020 r. Szesnastu finalistów będzie reprezentować światową branżę renowacyjną i zademonstruje najwyższe standardy stosowane przez największe talenty w dziedzinie lakiernictwa samochodowego na całym świecie – przy stosowaniu wodnej linii lakierów klasy premium ONYX HD. W skład jury wchodzą trenerzy z Automotive Refinish Academy marki R-M.

Udział w międzynarodowym konkursie, takim jak R-M Best Painter Contest, przynosi młodym lakiernikom korzyści zarówno osobiste, jak i zawodowe – powiedział Roar Solberg, szef działu sprzedaży w branży Automotive Refinish Coatings Solutions EMEA – Mogą udoskonalić swoje umiejętności, doświadczyć swoich kompetencji w porównaniu do swoich międzynarodowych konkurentów, a tym samym zademonstrować, w jaki sposób lakiernicy mogą pracować w sposób zrównoważony, aby osiągnąć długotrwały sukces. Marka R-M chce aktywnie wspierać młode talenty i zapoznawać ich z najnowszą wiedzą. Ponadto R-M chce przedstawić zawód lakiernika szerokiemu gronu odbiorców.

Reklama

Źródło: R-M

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama