DPF-hybrid™ rewolucja w czyszczeniu filtrów stałych

DPF-hybrid™ rewolucja w czyszczeniu filtrów stałych Otomatic

W Polsce jest duży wybór dostawców maszyn do czyszczenia filtrów cząstek stałych i serwisów regeneracji DPF. Niemal wszystkie z nich oferują urządzenia, czy usługi oparte tylko na metodzie hydrodynamicznej (na mokro). Nowym podmiotom coraz trudniej się wyróżnić wśród rosnącej konkurencji i wywalczyć miejsce na rynku. W odpowiedzi firma OTOMATIC opracowała efektywniejszą, rewolucyjną technologię DPF-hybrid™ – czyszczenie na mokro i sucho – umożliwiając nowo powstałym warsztatom i serwisom osiągnięcie przewagi konkurencyjnej, a także podniesienie jakości świadczonych usług.

DPF-hybrid™ łączy zalety dwóch najpopularniejszych metod czyszczenia:
pneumatycznej „Air knife” (stosowanej od 2007 r. w USA) i hydrodynamicznej (rozpowszechnionej w Europie), a co najważniejsze: eliminuje wszystkie ich wady. Technologia ta z jednej strony znacznie przyspiesza pracę oraz zwiększa efektywność procesu, a z drugiej – ogranicza zużycie wody i energii, będąc rozwiązaniem pod każdym względem korzystniejszym dla klientów i środowiska.

Otomatic Otomatic

DPF-hybrid™ obejmuje 3 etapy czyszczenia:

  • Wstępne suche (pneumatyczne) – usunięcie luźnej sadzy i popiołu z filtra DPF za pomocą silnego przedmuchu wzmocnionego impulsem sprężonego powietrza – „Turbo Air Pulse”.
  • Na mokro (hydrodynamiczne) – czyszczenie zasadnicze z wykorzystaniem siły hydrodynamiki przepływu wody o charakterze turbulentnym w połączeniu z impulsem sprężonego powietrza z kompresora. Z łatwością usuwa cząstki stałe zalegające głęboko w kanałach filtra.
  • Na sucho (podczas suszenia filtra) – z zastosowaniem systemu „Air Pulse” wzmocnionego silnym impulsem sprężonego powietrza. Usuwa na zewnątrz kanałów filtracyjnych resztki wody i pozostałości popiołów w postaci skurczonych, wysuszonych cząstek.

Firma OTOMATIC SMOLEC I WRONKA SP.J. od lat specjalizuje się w produkcji maszyn do czyszczenia filtrów DPF. Nasze urządzenia wysyłamy już do 30 krajów na 5 kontynentach. Stawiamy na rozwój i innowacyjność. Nowością w gamie produktów OTOMATIC są maszyny DPF Platinum oraz DPF Platinum Matic pracujące w technologii na mokro i sucho.

Otomatic

Ponadto oferujemy wybór konfiguracji i wyposażenie naszych urządzeń o dodatkowe funkcje, tj. odolejacz, automatyczny dozownik detergentu, zestaw akcesoriów czy opatentowany, uniwersalny adapter do czyszczenia filtrów DPF EURO 6 z samochodów ciężarowych.

DPF Platinum – hybrydowa maszyna do czyszczenia DPF w technologii WET & DRY (na mokro i sucho) – FILM 

 

OTOMATIC Smolec i Wronka Sp.J.
ul. Krakowska 83 C,
34-120 Andrychów
Dział handlowy/Marketing: tel. +48 728 411 962
grzegorz.gurdek@otomatic.pl
michał.rzeczycki@otomatic.pl
facebook.com/OtomaticDPF

OTOMATIC SMOLEC I WRONKA SP.J

OTOMATIC SMOLEC I WRONKA SP.J

Firma OTOMATIC SMOLEC I WRONKA SP.J. od lat specjalizuje się w produkcji maszyn do czyszczenia filtrów DPF. Nasze urządzenia wysyłamy już do 30 krajów na 5 kontynentach. Stawiamy na rozwój i innowacyjność. Nowością w gamie produktów OTOMATIC są maszyny DPF Platinum oraz DPF Platinum Matic pracujące w technologii na mokro i sucho.

Ponadto oferujemy wybór konfiguracji i wyposażenie naszych urządzeń o dodatkowe funkcje, tj. odolejacz, automatyczny dozownik detergentu, zestaw akcesoriów czy opatentowany, uniwersalny adapter do czyszczenia filtrów DPF EURO 6 z samochodów ciężarowych.

Profil Firmy

OTOMATIC SMOLEC I WRONKA SP.J