AutoExpert
Reklama
Reklama

Dożywotnia gwarancja od Hella

Preview
Hella
26.10.2021
Reklama
Reklama

Hella Polska wprowadziła innowacyjne rozwiązanie w sprzedaży oświetlenia dedykowanego. Klient otrzymuje bezpłatne rozszerzenie gwarancji. Produkt ma teraz ochronę dożywotnią – to rozwiązanie unikatowe na rynku części zamiennych do samochodów.

Cała akcja pod hasłem Dożywotnia Gwarancja od Hella skupia się na promowaniu produktów oryginalnego wyposażenia, czyli najwyższej jakości, które są dostępne w Aftermarkecie. Jest to jeden z istotnych elementów by klienci mieli wybór, ale również pełną świadomość, że wybierając produkt premium wybierają jakość, bezpieczeństwo i komfort. Warto nadmienić, iż firma Hella jako lider technologiczny w dziedzinie inteligentnej emisji światła, reflektorów halogenowych, ksenonowych oraz LED, spełnia zawsze najwyższe wymagania. Dostarcza swoje produkty na pierwszy montaż do takich marek jak: Porsche, Mercedes, Audi, BMW, Volkswagen, Renault, Opel, Nissan, Skoda.

W ramach akcji Dożywotniej Gwarancji każdy, kto zakupił produkt, objęty tym programem, po 01.10.2020 uzyskał prawo do bezterminowego okresu gwarancyjnego. Jako dodatkowy benefit całej akcji uwzględniono również sytuację, iż przy sprzedaży pojazdu, który został wyposażony w produkt Hella objęty dożywotnią gwarancją, prawa dożywotniej gwarancji przechodzą na nowego właściciela, co pozwala na utrzymanie wartości pojazdu.  

Żaden producent w Aftermarkecie / OE nigdy jeszcze nie zaoferował takiej wartości dodanej, co sprawia, że Dożywotnia Gwarancja od Hella jest unikalnym rozwiązaniem na tle dotychczasowej praktyki rynkowej.

Żeby wyróżnić swoją ofertę, Hella wprowadza dożywotnią gwarancję na produkty wykonane w technologii Halogen i Xenon z segmentu: 

    • Reflektory

Preview

Przykład: Nr produktu: 1ZT 009 631-311 INSIGNIA A (G09), 07.08 - 03.17

    • Lampy tylne

Preview

Powiązane firmy


Przykład: Nr produktu: 2TZ 011 978-121GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2), 08.12 - 11.16

    • Reflektory przeciwmgłowe

Preview


Przykład: Nr produktu: 1N0 009 954-311 dla GOLF VI (5K1), 10.08 - 02.14

    • Kierunkowskazy

Preview


Przykład: Nr produktu: 2BA 964 255-011 TERRANO II (R20), 10.92 - 09.07

W całej ofercie jest ponad 1800 produktów, które są dedykowane zarówno do pojazdów osobowych, jak i ciężarowych (dla ruchu prawostronnego). Akcją objęte są wyłącznie zakupy dokonane na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Więcej informacji dotyczących akcji, tj. regulamin, animację prezentującą cały projekt, listę produktów objętych Dożywotnią Gwarancją i reklamacyjny formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie.

Tam też można łatwo zweryfikować, czy zakupiony produkt jest objęty akcją. Służy do tego dedykowana wyszukiwarka.

Artykuł sponsorowany (Hella)

HELLA Polska Sp. z o.o.

HELLA Polska Sp. z o.o.

HELLA Polska Sp. z o.o. istnieje od 1993 r. Firma obsługuje rynek polski, litewski i łotewski, prowadząc dystrybucję towarów na rynku wtórnym w następujących głównych grupach produktowych: oświetlenie (w tym żarówki samochodowe), elektronika, elektrotechnika. Ponadto pod nazwą Hella Gutmann Solutions oferuje elementy wyposażenia warsztatowego: urządzenia diagnostyczne mega macs, ścianki kalibracyjne CSC-Tool oraz urządzenia do regulacji świateł SEG. Dostarcza również produkty – głównie oświetleniowe – bezpośrednio do lokalnych producentów autobusów, maszyn rolniczych, pojazdów specjalnych i innych.

Profil Firmy

HELLA Polska Sp. z o.o.