Dayco z nowym prezesem w regionie

Likedin
14.1.2016

Bruno Vallillo został nowym prezesem Dayco na region Europy, Bliskiego Wschodu, Indii i Afryki.

Jako prezes Vallillo będzie zarządzał oryginalnym wyposażeniem oraz działalnością posprzedażową firmy we wspomnianych regionach, w tym produkcją, dystrybucją i usługami wsparcia.

Reklama

Vallillo ma bogate doświadczenie w sprzedaży, marketingu i inżynierii. Dołączył do Dayco w roku 2006 i odegrał kluczową rolę w rozwoju firmy na europejskich i południowoamerykańskich rynkach posprzedażnych. Obejmował różne stanowiska i z biegiem czasu odpowiadał za ważniejsze funkcje w firmie, jako starszy menedżer produktu, dyrektor marketingu, wiceprezes i dyrektor generalny.

Ostatnio był prezesem działalności posprzedażnej Dayco w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Indiach i Afryce, gdzie - poprzez wprowadzanie nowych, innowacyjnych produktów, opracowywanych specjalnie na te rynki - przyczynił się do wzrostu sprzedaży. Zanim zatrudniono go w Dayco Vallillo pracował przez 18 lat dla Schaeffler Group i tam również obejmował różne stanowiska zarówno w sektorze posprzedażnym, jak i w działach OE.

Reklama

Źródło: Dayco

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę