AutoExpert
Reklama
Reklama

Czym jest pakiet Exide Assistance i dlaczego warto go mieć?

Preview
Exide
19.2.2021
Reklama
Reklama

Każdy akumulator marki Exide Premium i Centra Futura posiada bonus w postaci pakietu Exide Assistance. W czasie jego 3-letniego obowiązywania można dwukrotnie skorzystać z nieodpłatnej pomocy drogowej w przypadku awarii akumulatora.

Według danych udostępnionych przez największą w Europie pomoc drogową (ADAC – 2016), ponad 640 000 wezwań pomocy drogowej rocznie w samych Niemczech jest spowodowanych niesprawnym lub rozładowanym akumulatorem. Podobnych statystyk należy spodziewać się również w Polsce. Dlatego Exide Technologies oferuje akumulatory Exide Premium i Centra Futura z bezpłatnym pakietem Exide Assistance.

Akumulatorowy pakiet Assistance to doskonałe rozwiązanie dla tych kierowców, którzy boją się problemów z rozruchem silnika, np. spowodowanych niskimi temperaturami zimą lub bardzo wysokimi latem, a także rozładowaniem akumulatora na przykład z powodu niewyłączonych świateł czy po prostu awarii w czasie podróży. W pakiecie Exide Assistance, który jest dołączony bezpłatnie do każdego akumulatora tych gam, kierowca otrzymuje gwarancję dwukrotnej, nieodpłatnej pomocy drogowej w formie usprawnienia pojazdu, w sytuacji, gdy akumulator nie zadziała prawidłowo.

Szczegółowe informacje na temat zasad działania pakietu Assistance znajdziemy w karcie gwarancyjnej akumulatora; takich informacji może nam udzielić także doświadczony sprzedawca lub sam producent. Z bezpłatnej pomocy w ramach pakietu Exide Assistance można korzystać już od pierwszych chwil używania akumulatora Exide Premium lub Centra Futura.

W przypadku awarii akumulatora, niezależnie od miejsca i czasu, wystarczy zadzwonić pod wskazany w karcie gwarancyjnej numer telefonu, by wezwać pomoc drogową, nawet w najdalszy zakątek Polski. Jeżeli serwisant stwierdzi, że akumulator jest uszkodzony lub rozładowany, kierowca otrzyma odpowiednie, fachowe wsparcie. W ramach Exide Assistance pomoc ta świadczona jest przez jedną z najlepszych firm serwisu pomocy drogowej – Starter. W razie awarii wystarczy mieć przy sobie kartę gwarancyjną akumulatora.

Powiązane firmy

Dlaczego warto mieć pakiet Exide Assistance?

Preview
    • W ciągu 3 lat od momentu zakupu akumulatora Exide Premium  i Centra Futura użytkownik ma prawo do dwóch bezpłatnych usprawnień pojazdu w przypadku awarii akumulatora (bezpłatna pomoc Exide Assistance nie obejmuje innych awarii samochodowych).
    • Jedynym wymaganym warunkiem skorzystania z pomocy jest posiadanie przy  sobie poprawnie wypełnionej karty gwarancyjnej na użytkowany akumulator.
    • Pomoc świadczona jest na terenie Polski przez 24 godziny na dobę, według zasad określonych w warunkach pakietu, opisanych w karcie gwarancyjnej akumulatora.

Preview

Artykuł sponsorowany (Exide)

EXIDE Technologies S.A.

EXIDE Technologies S.A.

Exide Technologies to firma o ponad 100-letniej tradycji, lider na ryku polskim oraz czołowy eksporter do krajów UE oraz Europy Środkowo-Wschodniej. Jest jednym z największych producentów akumulatorów i podmiotów zajmujących się recyklingiem akumulatorów kwasowo-ołowiowych. Tworzy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie magazynowania energii dla rynku motoryzacyjnego i przemysłu (dywizja GNB), zarówno na rynek pierwotny, jak i wtórny. To uznany dostawca na pierwsze wyposażenie, którego akumulatory montowane są w najnowszych modelach samochodów marek: VW, Fiat, Toyota, Peugeot, Citroen, Jaguar, Land Rover, Hyundai, Scania, MAN, Volvo Truck i Mercedes Truck.

Profil Firmy

EXIDE Technologies S.A.