Części układu kierowniczego – KYB – Nominacja: Produkt Roku 2024

Części układu kierowniczego – KYB – Produkt Roku 2024

Kategoria w konkursie: części i akcesoria

KYB poszerza swoją ofertę produktową o części układu kierowniczego. Oprócz amortyzatorów, sprężyn zawieszenia, zestawów montażowych i zestawów ochronnych, oferta KYB obejmuje teraz dodatkowe elementy takie jak wahacze, łączniki stabilizatora, końcówki drążków kierowniczych, drążki kierownicze i sworznie wahaczy.

Kompleksowe rozwiązania dla układu zawieszenia

W ofercie produktów KYB znaleźć teraz można części układu kierowniczego i zawieszenia, korzystając ze sprawdzonego w branży wsparcia serwisowego, logistycznego i sprzedażowego dostępnego dla naszych europejskich klientów.

Wysoka jakość i trwałość

Części układu kierowniczego i zawieszenia KYB są opracowywane i testowane tak, aby były zgodne ze specyfikacją producenta pojazdu OE. Przed ich europejską premierą sprzedano już ponad milion części układu kierowniczego KYB, które były testowane na wymagających drogach w najtrudniejszych warunkach klimatycznych na całym świecie.

www.kyb-europe.com

Konkurs

KYB Europe GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

KYB Europe GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

KYB jest największym w Japonii producentem hydrauliki siłowej oraz jednym z wiodących na świecie dostawców amortyzatorów dla przemysłu motoryzacyjnego na pierwszy montaż (OE). Każdego tygodnia na całym świecie powstaje ponad milion amortyzatorów KYB. Posiada największą na świecie fabrykę produkującą amortyzatory KYB Gifu w Japonii.

Na terenie Europy znajdują się 3 fabryki KYB produkujące amortyzatory na oryginalne wyposażenie oraz na rynek części zamiennych, a także nowoczesna fabryka sprężyn zawieszenia. Ponad 4,5 miliona referencji dostępnych na magazynie KYB dystrybuowanych jest przez 10 oddziałów w Europie, zapewniając najwyższą światową jakość produktu i obsługi klienta oraz wsparcie techniczne. Amortyzatory KYB oferowane na rynku części zamiennych produkowane są w tych samych fabrykach i z wykorzystaniem tej samej technologii co na oryginalne wyposażenie.

Oferta KYB Europe obejmuje:

  • amortyzatory
  • sprężyny zawieszenia
  • zestawy montażowe
  • zestawy ochronne

do samochodów osobowych i dostawczych.

Profil Firmy

KYB Europe GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Konkurs