Continental Aftermarket Polska prezentuje nowość – program lojalnościowy MoreContinental Partner Program

Program lojalnościowy MoreContinental Partner Program ATE-Polska
1.4.2023

Zbieraj punkty, skanując zakupione artykuły firmy Continental* i ATE uczestniczące w programie, i wymieniaj je na nagrody, m.in. specjalistyczne narzędzia, wartościowe premie rzeczowe czy szkolenia.

Udział w programie jest bezpłatny. Dołącz teraz i przygotuj swój warsztat na przyszłość!  

Zarejestruj się już teraz i odbierz 3500 EXTRA punktów na start!

Wiosenna promocja na start!

Tylko od 1 kwietnia do 30 czerwca 2023 r., skanując płyny hamulcowe SUPER DOT 5.1 i SL.6, otrzymujesz poczwórną, a za wszystkie pozostałe produkty z oferty ATE podwójną liczbę punktów.

program lojalnościowy ATE-Polska

Zbieraj punkty i wygrywaj od razu!

Ponadto do zdobycia jest 500 nagród natychmiastowych:

  • 1 Nagroda główna: Urządzenie ATE FB 5ev
  • 12 cotygodniowych nagród: JBL Flip 5
  • 84 codzienne nagrody: lampka warsztatowa/powerbank
  • 420 x 500 Punktów Extra na Twoje konto

Jak wziąć udział w promocji?

Wystarczy zarejestrować się w programie MoreContinental (MCPP) i zacząć skanować produkty. Punkty będą naliczać się automatycznie.

>>Zobacz więcej nt. programu lojalnościowego ATE-Polska<<

Pobierz aplikację:

iOS

program lojalnościowy ATE-Polska qr IOS

 

Android

program lojalnościowy ATE-Polska qr Android

Artykuł sponsorowany ATE-Polska

ContiAcademy

ContiAcademy

Jako Continental jesteśmy jednym z największych dostawców międzynarodowych koncernów motoryzacyjnych, mamy wiedzę ekspercką w zakresie całego sektora automotive.

Nasze kompetencje w zakresie badań, produkcji oraz zakres dostaw uczyniły z nas dostawcę części pierwszego montażu dla wiodących na świecie dostawców przemysłu motoryzacyjnego. Te same kompetencje czynią nas również faworytem w segmencie Aftermarket.

Układy hamulcowe dzięki marce ATE łączą doświadczenie i tradycję z fachowością i kompetencją. Właśnie dzięki tym cechom osiągnęliśmy to, z czym dziś kojarzona jest marka ATE: jakość i innowacyjność w dziedzinie techniki hamulcowej. I chociaż jesteśmy specjalistami, jeśli chodzi o hamowanie, naszego sukcesu nie da się zahamować od ponad stu lat. Dzięki naszym produktom i usługom zajmujemy dziś czołową pozycję na europejskim wolnym rynku części zamiennych, łącząc w ramach koncernu Continental kompetencje OE.

Oferujemy wysokiej jakości komponenty hamulcowe w jakości OE – elementy eksploatacyjne, części hydrauliczne, płyny hamulcowe i komponenty elektroniczne. Uważamy, że wiedza jest podstawą sukcesu. Pomagamy warsztatom w nabyciu odpowiednich kompetencji oraz wzmocnieniu i utrwaleniu ich pozycji na rynku. W nowoczesnym centrum szkoleniowym ContiAcademy w Warszawie nasi eksperci przekazują aktualną wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne: od techniki hamulców aż po specjalistyczne szkolenia w zakresie nowych technologii, na przykład technika wysokonapięciowa. W ten sposób można skorzystać z kompetencji całego koncernu Continental.

OFERTA:

Mobilność jutra – wszystko z jednego źródła. Jesteśmy partnerem dla globalnych rozwiązań i usług rynku Aftermarket.

  • Continental – wycieraczki AQUACTRL, akumulatory, filtry, amortyzatory pneumatyczne i sprężarki zawieszenia pneumatycznego, termostaty
  • ATE – układy hamulcowe
  • Continental/VDO – elektronika samochodowa i mechatronika

Profil Firmy

ContiAcademy