Targi Automechanika Frankfurt przełożone na 2021 rok

Nowa data targów Automechanika Frankfurt
6.5.2020

Ze względu na pandemię koronawirusa targi Automechanika Frankfurt decyzją organizatorów zostały przełożone na 14-18 września 2021 roku. Pierwotnie impreza miała odbyć się we wrześniu tego roku. 

Organizator poinformował, że w odpowiedzi na lokalne i globalne środki bezpieczeństwa mające na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się COVID 19, zdecydował się przełożyć międzynarodowe spotkanie branży motoryzacyjnej na rynku części zamiennych. Wielu z wystawców i gości z ponad 180 krajów nie mogłoby wziąć udziału w tegorocznym wydarzeniu. W porozumieniu z wystawcami, przedstawicielami przemysłu, warsztatów i handlu detalicznego, a także stowarzyszeniami i partnerami targi zostały przełożone na jesień 2021 roku. Tym samym Automechanika Frankfurt wznowi swoją dwuletnią rotację i będzie się odbywać w nieparzystych latach.

Detlef Braun, członek zarządu Messe Frankfurt, wyjaśnia – Naszym najwyższym priorytetem jest zapewnienie zdrowia i bezpieczeństwa wszystkim – wystawcom i zwiedzającym – biorącym udział w wydarzeniu. Ponieważ fale pandemii poruszają się po całym świecie, a wiele krajów nie spodziewa się, że osiągnie szczyt aż do lata, jestem pewien, że decyzja o odłożeniu Automechaniki do września 2021 r. jest słuszna. W szczególności w ciągu ostatnich dwóch tygodni prowadziliśmy intensywne rozmowy z naszymi klientami, partnerami i stowarzyszeniami wspierającymi, co dało nam wyraźny sygnał. Organizując wydarzenie w 2021 r., odpowiadamy na życzenia naszych klientów.

Źródło: Automachanika Frankfurt

Reklama

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę