Niższe ceny produktów do dezynfekcji ASeptic

Rabat na produkty linii ASeptic
4.5.2020

ProElite przygotowało promocję na profesjonalne preparaty na bazie alkoholu do szybkiej dezynfekcji powierzchni w placówkach użytku publicznego, przychodniach, gabinetach lekarskich, szpitalach, gospodarstwach domowych oraz do dezynfekcji rąk.

Dla partnerów producenta środków do dezynfekcji przygotowany został program rabatowy. Za zakupy o wartości od 1000 do 3000 zł obowiązuje rabat 10%, powyżej 3000 zł jest to 35%.

Reklama

ASeptic Pro to uniwersalny środek dezynfekcyjny o 75-procentowej zawartości alkoholu. Nie niszczy i nie odbarwia czyszczonych powierzchni. Cennik z uwzględnieniem rabatów wygląda następująco:

Reklama

ASeptic GEL to żel do szybkiej dezynfekcji rąk o 70-procentowej zawartości alkoholu. Cennik z uwzględnieniem rabatów wygląda następująco:

Jeśli łączna kwota zamówienia produktów ASeptic Pro i ASeptic Gel przekracza 3000 zł netto obowiązuje cena z progu III.

Termin realizacji zamówień wynosi od 2 do 5 dni roboczych ustalanych w trakcie składania zamówienia.

Źródło: ProElite

O Autorze

autoEXPERT – specjalistyczny miesięcznik motoryzacyjny, przeznaczony dla osób zajmujących się zawodowo naprawą, obsługą, diagnostyką i sprzedażą samochodów oraz produkcją i sprzedażą akcesoriów motoryzacyjnych, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę