Andrzej Korpak wykładowcą Podyplomowych Studiów dla Menedżerów Motoryzacji

Andrzej Korpak wykładowcą Podyplomowych Studiów na SGH PIM

Zmieniający się rynek pracy stawia dziś nowe wymagania przed specjalistami z branży motoryzacyjnej. Rozwój technologiczny pojazdów, elektromobilność czy ochrona klimatu – wszystkie te czynniki wpływają na otaczającą nas rzeczywistość zawodową. Nikogo nie trzeba przekonywać, że należy podnosić swoje kompetencje – zdecydowanie najlepszym sposobem jest czerpanie wiedzy i umiejętności od najlepszych ekspertów na rynku.

Andrzej Korpak to wykładowca SGH na studiach podyplomowych dla Menedżerów Motoryzacji. Jest też Niezależnym Konsultantem Branży Motoryzacyjnej i specjalistą z zakresu automotive, który od 26 lat dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Jako manager, Andrzej Korpak, piastował wiele dodatkowych stanowisk związanych z motoryzacją, cały czas poszerzając zakres swoich kompetencji. Zdobył umiejętności w dziedzinie BHP, HR, produkcji i w zarządzaniu. Korpak zaangażowany jest w rozwój branży motoryzacyjnej w Polsce, w tym w obszarach pokrewnych: R&D, sieć dostawców, regulacje pracy, projekty grantowe, Lean Manufacturing.

Zarządzał fabryką GM Manufacturing Poland, odpowiadając za uruchomienie kolejnych modeli Astry, kabrioletu Cascada oraz proces połączenia fabryk silników ISUZU i pojazdów GM w Polsce. Po połączeniu z PSA i Fiatem/Chryslerem uruchomił nową fabrykę samochodów dostawczych w Gliwicach: Stellantis Gliwice.

Odpowiadał za uruchomienie produkcji modeli Peugeot, Citroen, Opel, Fiat – oraz ich wersji elektrycznych. Na Podyplomowych Studiach dla Menedżerów Motoryzacji (realizowanych we współpracy Polskiej Izby Motoryzacji i Szkoły Głównej Handlowej), Andrzej Korpak będzie edukował innych. Chętni na szkolenia więcej informacji znajdą na stronie PIM

Źródło: Polska Izba Motoryzacji 

Tagi artykułu

autoExpert 05 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę