Akademia Młodego Mechanika On Tour

Akademia Młodego Mechanika On Tour Mistrzostwa Mechaników

26 lutego 2024 r. rozpoczyna się Edukacyjna Trasa Akademii Młodego Mechanika On Tour. To wyjątkowe przedsięwzięcie, mające na celu integrowanie entuzjastów mechaniki oraz propagowanie wiedzy o motoryzacji.

Akademia Młodego Mechanika wyrusza w Polskę 26 lutego z Garażu Grzegorza Dudy w Ryglicach, by 1 marca dotrzeć do przystani docelowej w Gdańsku. Przystanki na trasie to m.in. Ryglice, Tarnów, Kraków, Wrocław, Opole, Łódź, Warszawa, Gostyń, Trzcianka, Poznań, Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk.

Akademia Młodego Mechanika On Tour zdjęcie w treści artykułu

Akademia Młodego Mechanika On Tour to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego nie zabraknie atrakcji. Jedną z atrakcji będzie Duda Challenge przygotowany przez Grzegorza Dudę, Głównego Ambasadora i współtwórcę Akademii Młodego Mechanika, wielokrotnego mistrza w rajdach oraz gospodarzą programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo. A wszystko to transmitowane na żywo na kanałach TikTok, YouTube, Facebook i Instagram z konkursami oraz niespodziankami dla widzów i fanów Akademii Młodego Mechanika.

Akademia Młodego Mechanika to serce Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. To dzięki materiałom edukacyjnym, przygotowanym przez partnerów Mistrzostw Mechaników. Na podstawie tych materiałów, uczestnicy przygotowują się do finału igrzysk mechaników. W ciągu całego roku Akademia Młodego Mechanika organizuje zajęcia, warsztaty i wydarzenia, w trakcie których młodzi ludzie zdobywają wiedzę teoretyczną i praktyczną. Cykliczne spotkania i prezentacje pozwalają uczestnikom odkryć, jakie możliwości stwarza współczesna mechanika.

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników są V8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

Źródło: Mistrzostwa Mechnaików

Tagi artykułu

Zobacz również

autoExpert 06 2024

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę